Media o nas

Gazeta Aleksandrowska –  październik 2022 – WWW

Ślubowania i awanse w Szkole Technicznej

blank

PULS Ciechanowa – 14.10.2021 – WWW

Szkoły BZDZ w nowej siedzibie
We wtorek uroczyście przecięto wstęgę i poświęcono nową siedzibę funkcjonujących w naszym mieście szkół Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego.
W nowoczesnym i bardzo funkcjonalnym budynku przy ul. Płockiej 100 znajdują się Szkoła Techniczna Zespołu Szkół BZDZ oraz V Liceum BZDZ. Inwestorami, którzy wybudowali obiekt, jest znane ciechanowskie małżeństwo przedsiębiorców Maria i Marian Młyńscy. – Budowa trwała 2 lata. Obiekt jest dostosowany do potrzeb szkolnych. Ma około 4 tysiące metrów powierzchni. Młodzieży, która będzie tu zdobywać wiedzę życzę sukcesów w nauce, zaś dyrekcji i kadrze pedagogicznej zadowolenia z wykonywanej pracy – powiedział nam Marian Młyński.
Uroczystość poprowadziła dyrektor Bogumiła Wejs, a przemówienie do młodzieży i gości skierował Paweł Duzdowski – prezes Zarządu BZDZ. Przypomniał w nim historię szkoły BZDZ w Ciechanowie oraz jej pierwsze siedziby – przy ulicach Powstańców Wielkopolskich oraz Szwanke. Podkreślił też wielką rolę poprzedniego dyrektora Jana Starczewskiego i wicedyrektora Jolanty Kaliszewskiej w zbudowaniu pozycji szkoły jako najlepszego technikum w mieście. – W nowym budynku stworzyliśmy doskonałe warunki do nauki i pracy. Wykorzystajcie to – powiedział do uczniów i nauczycieli prezes Duzdowski, który na ręce dyrektor Bogumiły Wejs przekazał Herb Polski do zawieszenia w szkole.
Po oficjalnym przecięciu wstęgi nowy budynek szkolny pobłogosławił oraz dokonał aktu poświęcenia ks. Jan Jóźwiak – proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej.
Zwieńczeniem uroczystości był przygotowany przez uczniów apel z okazji Dnia Nauczyciela.

Z wizytą u pancerniaków w Wesołej
Uczniowie klasy drugiej i trzeciej ciechanowskiej Mundurowej Szkoły Technicznej, prowadzonej przez Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego, odwiedzili jednostkę wojskową 1 Warszawskiej Brygady Pancernej im. Tadeusza Kościuszki w Wesołej. Więcej w lipcowym wydaniu PULSU.

PULS – MAGAZYN OPINII ZIEMI CIECHANOWSKIEJ

Bydgoskie firmy w gronie najbardziej docenianych
Gala plebiscytu Biznesmen i Firma Roku 2017 odbyła się w czwartek 15.03.2018r w zabytkowej Hali Pomp w Bydgoszczy.
Biznesmen i Firma roku 2017 O tytułach dla najlepszych decydowali Czytelnicy i specjalna kapituła.
Przeczytaj cały artykuł na stronie ExpressuBydgoskiego.

MUNDUROWI W ŁAWKACH
Ślubowania pierwszoklasistów w siedzibie 1. Pomorskiej Brygady Logistycznej w Bydgoszczy.
Szczegóły na stronie Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy