Pożegnanie Absolwentów 2017 – 2021

 

Szanowni Absolwenci,

„Być szczęśliwym – tego trzeba się nauczyć”  Eurypides

To, co dobre, piękne i wartościowe trwa mimo upływających lat, zmiennych okoliczności i trudów życia. Zapisuje się złotymi zgłoskami w umyśle i sercu, by być siłą i wsparciem w trudnych chwilach.  Za Wami lata nauki, ale też nawiązywania przyjaźni, budowania relacji, uczenia się życia.  Jako kadeci zmierzyliście się nie raz z trudem ćwiczeń w terenie, jako uczniowie – z wymaganiami na sprawdziany, prace klasowe i egzaminy zawodowe. Przed Wami kolejne wyzwanie – matura. Wierzymy, że sprostacie! Życzymy Wam odwagi w dążeniu do realizacji planów i wytyczaniu kolejnych celów. Rozwijajcie posiadane uzdolnienia i nigdy nie rezygnujcie z marzeń tylko dlatego, że droga do ich realizacji bywa niekiedy wyboista. 

Kończycie naukę w naszej szkole, ale nie przestajecie być częścią naszej społeczności! Pozostaniecie nią na zawsze – Wasz śmiech i łzy, Wasze radości i porażki, rozmowy, spotkania, wyjazdy. Bo nie wszystko znika wraz z ostatnim dźwiękiem dzwonka czy wyłączonego mikrofonu. Drzwi szkoły będą dla Was zawsze szeroko otwarte! 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły Technicznej BZDZ w Chojnicach

 

Drodzy maturzyści,

Wszystko ma swój początek i koniec. Dzisiejszy dzień jest dla Was szczególnie wyjątkowy, ponieważ fragment życia, który spędziliście w tej szkole dobiegł końca.

Dziękujemy za to, jaką stworzyliście jedność i społeczność uczniowską. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i ciepłe uśmiechy. Jesteśmy wdzięczni za waszą otwartość, pomoc koleżeńską, chęć podejmowania wyzwań, poczucie humoru i wprowadzenie nas w mury szkoły.
Mam nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole zostawi w Waszej pamięci miłe wspomnienia.
Dla jednych z was jest to koniec nauki, na niektórych czekają dalsze etapy w zdobywaniu wiedzy. Bez względu na wyznaczone cele, życzymy Wam satysfakcji ze zdobytej wiedzy i umiejętności oraz dalszych sukcesów. Aby nie zabrakło wam sił w drodze do wyznaczonych celów.
 
Samorząd Uczniowski
 
 
Poniżej filmik z podziękowaniami od Absolwentów z klasy IV c
 
 
 
 
 

Data publikacji: 30-04-2021