Witamy

Serdecznie witamy na stronie internetowej Szkoły Technicznej BZDZ w Chojnicach.

 

Aktualności

Listy kandydatów zakwalifikowanych i rezerwowych do Szkoły Technicznej BZDZ w Chojnicach na rok szkolny 2021/2022

22 lipca 2021

Kandydaci zakwalifikowani zostaną wpisani na listę osób przyjętych pod warunkiem dostarczenia wymaganych dokumentów do dnia 30.07.2021r., w tym: oryginału świadectwa ukończenia szkoły, oryginału zaświadczenia o wynikach ósmoklasisty, trzy podpisane fotografie oraz zaświadczenie od lekarza medycyny pracy. Lista kandydatów przyjętych zostanie opublikowana 2 sierpnia 2021r.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I Szkoły Technicznej BZDZ w Chojnicach

Poniżej lista kandydatów rezerwowych. Kandydat z listy rezerwowej, po uzupełnieniu wymaganych dokumentów, zostanie wpisany na listę kandydatów zakwalifikowanych w chwili rezygnacji kandydata zakwalifikowanego w porządku chronologicznym.

Przeczytaj całość

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021

W piątek 25 czerwca na Placu Flagowym odbyło się uroczyste zakończenie bieżącego roku szkolnego. Ze względów bezpieczeństwa odbyło się oddzielnie dla poszczególnych roczników.

Zakończenie roku było również okazją do wręczenia pucharów, dyplomów, medali za zawody i konkursy.

  1. II edycja konkursu „Wilczym Śladem” – 1 marca 2021r.

2.  Konkurs Biblijny „Ewangelia wg św.

Przeczytaj całość

Bezpieczne wakacje

25 czerwca 2021

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Uczniowie,

Życzymy Wam zdrowych i bezpiecznych wakacji! Niech ten letni czas pozwoli zregenerować siły po całorocznym wysiłku, by z nowym zapałem podjąć swe obowiązki we wrześniu. Już teraz za Wami tęsknimy. Do zobaczenia!

Dyrekcja Szkoły Technicznej BZDZ w Chojnicach

Przeczytaj całość

PANDORA CLASS CHALLENGE

25 czerwca 2021

Ostatni tydzień obfitował w różnego rodzaju emocje i wydarzenia. Jednym z nich był konkurs z języka angielskiego o nazwie „Pandora class challenge”, zorganizowany przez anglistę, Pana Piotra Rutkowskiego. Gratulujemy zwycięzcom!

Przeczytaj całość

Nasze uczennice laureatkami konkursu „Policjanci w służbie historii”

25 czerwca 2021

Nie tak dawno pisaliśmy o wyzwaniu, jakiego się podjęły dwie uczennice klasy pierwszej o profilu policyjnym, Weronika Kalla i Malwina Lemańczyk. Z ogromną radością informujemy, że obie znalazły się w gronie laureatek ogólnopolskiego konkursu.  Wielkie brawa i gratulacje dla dziewczyn!

Nagrodzona praca poświęcona została pamięci Tomasza Witczaka, który w okresie przedwojennym był Komendantem Posterunku Policji Państwowej w Chojnicach, w 1940 roku został zamordowany przez sowietów w Twerze.

Przeczytaj całość

Podziękowania od służb mundurowych

25 czerwca 2021

Podziękowania od zaprzyjaźnionych służb mundurowych dla Dyrektora Szkoły Technicznej BZDZ w Chojnicach oraz Grona Pedagogicznego, Pracowników i Uczniów:

Przeczytaj całość

Ostatnie zajęcia z Edukacji Woskowej klasy IIIa – 17.06.2021r.

23 czerwca 2021

W dniu 17.06.2021r. odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia praktyczne z Edukacji Wojskowej. Zajęcia z taktyki, ochrony i obrony obiektów oraz szkolenia fizycznego przeprowadzone zostały na obiektach szkoleniowych Jednostki Wojskowej w Nieżychowicach.

Pomimo upalnej pogody uczniowie klasy IIIa dali radę. Humory dopisywały a cele szkoleniowe zostały osiągnięte.

Tekst: mjr Jacek Lewandowski

 

Przeczytaj całość

Zawody strzeleckie klas II oraz o Puchar Dyrektora Szkoły Technicznej BZDZ w Chojnicach

22 czerwca 2021

Kończący się rok szkolny był pod wieloma względami wyjątkowy. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia nie można było zrealizować wszystkich zaplanowanych wyjazdów, spotkań, rozgrywek i zawodów. Tym bardziej cieszą te, które się odbyły. W marcu uczniowie klas drugich mieli możliwość sprawdzić się w strzelaniu z karabinu bocznego zapłonu i z pistoletu bocznego zapłonu.

W strzelaniu z karabinu bocznego zapłonu trzy najwyższe miejsca zdobyli: Natalia Łangowska z klasy 2b- I miejsce, Ewelina Wirkus z klasy 2c –

Przeczytaj całość

Z ostatniej chwili….

21 czerwca 2021

Z ogromną radością informujemy, że nasi uczniowie, Kacper Teresiński z klasy IIb oraz Łukasz Tylicki z klasy IIIa zajęli drugie miejsce w finale wojewódzkiej Licealiady chłopców województwa pomorskiego „Podejmij Wyzwanie i Bądź Aktywny”. Tym samym nasza szkoła uplasowała się na 6 miejscu w klasyfikacji punktowej. Gratulacje dla zwycięzców!!!

Przeczytaj całość