Grono Pedagogiczne

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”
Benjamin Franklin

Grono Pedagogiczne Szkoły Technicznej im. Dywizjonu 303 BZDZ w Chojnicach
w roku szkolnym 2023/2024

Imię i nazwisko

Przedmiot nauczania

Henszke Anna

Dyrektor          

Matematyka

Walewska Lidia

Wicedyrektor

Chemia

Guzińska Grażyna

Kierownik ds. organizacji pracy szkoły

Borzyszkowska Joanna

Przedmioty zawodowe

Wychowawca kl. III TL C

Chabowska Magdalena

Biologia

Wychowawca kl. II TL B

Czarnota Marcin

Historia

Historia i teraźniejszość

Wychowawca kl. I TL C

Fijas Leszek

Przedmioty zawodowe

Wychowawca kl. IV TL B

Franckowski Kazimierz

Fizyka

Chemia

Gierszewska Natasza

Biologia

Gierszewski Zbigniew

Geografia

Hatta Bożena

Plastyka
Wychowawca kl. II TL C

Jakubczyk Joanna

Przedmioty zawodowe                 

Wychowawca kl. IV TL C                    

Janiak Marcin

Zajęcia profilowe (SŁUŻBA WIĘZIENNA)

Kasperski Bartosz

Matematyka

Geografia

Kępa Daniel

Wychowanie fizyczne

Kiedrowicz Grażyna

Matematyka                                         

Klinger Marietta

Język polski

Kniter Krystian

Wychowanie fizyczne
Przedmioty zawodowe

Wychowawca kl. III TL A

Kostrzewski Michał

Zajęcia profilowe (STRAŻ POŻARNA)

Ks. Kunowski Rafał

Religia

Opiekun wolontariatu szkolnego 

Kurkowski Bartosz

Geografia

Lorek Marcin

Przedmioty zawodowe

Opiekun praktyk                   

Maniawski Sławomir

Historia

Historia i teraźniejszość

Wiedza o społeczeństwie

Murawska Ewa

Język polski
Wychowawca kl. II TL A

Nowakowski Mirosław

Zajęcia profilowe (WOJSKO)

Przedmioty zawodowe

Nyks Krzysztof

Wychowanie fizyczne

Edukacja dla bezpieczeństwa
Wychowawca kl. V TL B

Piekarski Dariusz

Zajęcia profilowe (POLICJA)

Podgórski Wojciech

Etyka

Język polski

Puchka Pavlo

Wychowanie fizyczne

Ryczek Wioletta

Język polski

Sawuła Robert

Informatyka

Język niemiecki

Skiba Paweł

Wychowanie fizyczne

Szałkowska Dominika

Psycholog

Wychowawca kl. IV TL A

Szamocka Aneta

Język angielski

Wychowawca kl. I TL A

Szczęsny Wiesław

Informatyka

Szwankowski Hubert

Wychowanie fizyczne

Tkaczyk – Klekocińska Ewa

Język niemiecki
Przedmioty zawodowe
Wychowawca kl. V TL A      

Tomaszek Hanna

Przedmioty zawodowe
Wychowawca kl. III TL B

Tracz Danuta

Biznes i zarządzanie

Podstawy przedsiębiorczości

Tracz Joanna

Przedmioty zawodowe

Wałdoch Aneta

Język angielski

Wychowawca I TL B

Warsińska Michalina

Matematyka

Wcisło Paulina

Pedagog

Pedagog specjalny

Węsierska-Karasiewicz Mirosława

Przedmioty zawodowe

Wirkus Izabela

Język niemiecki                              

Witkowska Natalia

Historia

Historia i teraźniejszość

Zyskowska Bożena

Język angielski

Język polski

Wychowawca kl. I TTK A