Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 13 października na Placu Flagowym odbyła się uroczystość, podczas której Uczniowie złożyli życzenia Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi szkoły. Prezent muzyczny przygotowały Ewelina i Weronika, tym razem wraz z Filipem, którzy swoim koncertem porwali wszystkich do wspólnego śpiewu.

Pani Dyrektor złożyła życzenia zdrowia, realizacji zamierzeń zawodowych, wszelkiej pomyślności, dziękując jednocześnie za wkład i zaangażowanie w życie szkoły, za kreatywne pomysły, entuzjazm w działaniu oraz codzienne wzajemne wsparcie i pomoc.

Nauczyciele także przygotowali niespodziankę dla wszystkich Uczniów naszej szkoły. Z inicjatywy Pani Joanny Borzyszkowskiej i Pana Piotra Rutkowskiego odbył się konkurs międzyklasowy, polegający na rozpoznaniu jak największej liczby nauczycieli na podstawie ich zdjęć z dzieciństwa.

Nagrodę główną w postaci czekoladowej niespodzianki zdobyła klasa III c. Gratulujemy!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia oraz zapoznania się z artykułem lokalnej gazety – „Czas Chojnic” na nasz temat.

Data publikacji: 14-10-2021