Radosne świętowanie w naszej szkole!

blank

Obchody Narodowego Święta Niepodległości odbyły się w naszej szkole już dzisiaj:) Zrealizowaliśmy szereg zaplanowanych imprez, które zapoczątkował konkurs wiedzy historycznej dla uczniów wszystkich klas.  Nie zabrakło również zadań plastycznych w postaci plakatów tematycznych:)))

Zwycięzcy konkursu to przedstawiciele klas 4T, 3A i 4A, a najciekawszy plakat wykonali uczniowie klasy 1T. Wielkie gratulacje!

Odbył się również uroczysty apel z udziałem Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego oraz Uczniów Szkoły – oczywiście z zachowaniem oficjalnego ceremoniału.

Zwieńczeniem radosnego świętowania Dnia Niepodległości był udział naszych uczniów w Patriotycznym Biegu Niepodległości o Puchar Dyrektora ZSO nr 1 w Chełmnie. Z niekłamaną satysfakcją informujemy, że 1. miejsce na podium zajął Kamil Stenka z klasy 3T, a w kategorii dziewcząt 3. miejsce wywalczyła Anika Kubacka, również trzecioklasistka. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa. Jesteśmy z Was dumni!!!

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za możliwość wspólnego radosnego świętowania:)))

Cieszmy się każdym dniem odzyskanej przez naszych przodków wolności, bo współczesność pokazuje, jak bardzo może być krucha…

Data publikacji: 10-11-2022