Absolwenci to nasza duma!

W kwietniu z żalem pożegnaliśmy naszych kolejnych Absolwentów, którzy bardzo dobrze wypadli na tegorocznej maturze i egzaminach zawodowych. Wśród nich znaleźli się tacy, którym należą się szczególne gratulacje, ponieważ dostali się oni na upragnione prestiżowe wyższe uczelnie… Jakie będą ich dalsze losy?

Przed naszym kilkukrotnym olimpijczykiem, Maciejem Słomką, otworem stały drzwi wielu uczelni w Polsce. Wiemy już, że wybrał ekonomię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Cieszymy się, że Maciej chciał uczyć się w naszej szkole i ją rozsławiać swoim talentem, pracowitością i zaangażowaniem:)

Bliźniaczki, Małgosia i Martyna Kowalskie, postanowiły kontynuować przygodę z mundurem. Dostały się na Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie! Po egzaminie sprawnościowym i rozmowie kwalifikacyjnej zostały przyjęte na kierunek: elektronika i telekomunikacja. Nie ukrywają, że w uzyskaniu dodatkowych punktów pomogły im świetnie zdana matura, ukończenie naszej szkoły mundurowej, sukcesy w strzelectwie oraz udział w służbie przygotowawczej. Brawo dziewczyny!!!

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych Absolwentów, cieszymy się, że przyczyniliśmy się do ich sukcesów i na pewno będziemy śledzić ich dalsze losy.

Nie zapomnijcie o nas:)))

 

Data publikacji: 31-08-2021