Witamy

Serdecznie witamy na stronie internetowej Technikum Mundurowego w Kołaczkowie.

 

Aktualności

Konsultacje strategii dla młodzieży

20 kwietnia 2021

Zapisz się na konsultacje strategii dla młodzieży w woj. kujawsko-pomorskim!

Już 27 kwietnia odbędzie się kolejna z wojewódzkich konferencji konsultacyjnych, na której wszyscy młodzi ludzie z województwa kujawsko-pomorskiego otrzymają możliwość zgłaszania pomysłów do „Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia”, wieloletniego planu działań państwa w obszarze polityki młodzieżowej. Zapisy przyjmowane będą do 26 kwietnia. – Konsultacje wojewódzkie ogólnopolskiego dokumentu strategicznego dla młodzieży to pierwsza w historii naszego państwa inicjatywa, w której przedstawiciel administracji rządowej zaprasza wszystkich młodych Polaków do tworzenia strategii państwa polskiego a tym samym do wspólnego decydowania o przyszłości Polski.

Przeczytaj całość

Erasmus +

18 marca 2021

Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego uzyskał akredytację programu Unii Europejskiej Erasmus + na lata 2021-2027. W załączeniu ulotka, w której znajduje się więcej informacji dotyczących programu – pobierz.

 

Przeczytaj całość

Wyjazd na strzelnicę

7 marca 2021

6 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach na strzelnicy garnizonowej w Bydgoszczy, gdzie próbowali swoich sił strzelając z różnego rodzaju broni. Dzień był bardzo emocjonujący i pełen wrażeń, ponieważ uczniowie pierwszy raz mogli wziąć udział w takich zajęciach od momentu rozpoczęcia nauki zdalnej. 

Przeczytaj całość

Jesteśmy na portalach społecznościowych

21 lutego 2021

Zapraszamy wszystkich na oficjalny profil Instagrama dla wszystkich szkół technicznych BZDZ. Obserwujcie nas i zapraszajcie znajomych do obserwowania. 

#bzdz_szkoly_techniczne

 

 

Odwiedzajcie nas także na naszej stronie na Facebooku, gdzie znajdziecie informacje o działalności naszej szkoły oraz liczne zdjęcia. Nie zapomnijcie zostawić kciuka w górę ;)

 

 

Przeczytaj całość

Oferta szkoleniowa dla pełnoletnich uczniów

25 stycznia 2021

Zachęcamy naszych pełnoletnich uczniów do skorzystania z oferty szkoleniowej Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego.

Pobierz ofertę

Przeczytaj całość

Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie sesja styczeń/luty 2021

31 grudnia 2020

W zakładce Egzaminy zawodowe i matury znajduje się szczegółowy harmonogram sesji oraz komunikaty o przyborach.

Przeczytaj całość

Ferie zimowe

29 grudnia 2020

W okresie od 4 do 17 stycznia 2020 roku odbędą się ferie zimowe.

Niech to będzie czas, w którym zrobimy wszystko, aby nie dochodziło do kolejnych zakażeń korona wirusem. Pozostańcie w domu, dbajcie o higienę, ograniczcie korzystanie z komunikacji publicznej. Pamiętajcie o wszystkich bieżących ograniczeniach i zasadach bezpieczeństwa.

Przeczytaj całość

Przerwa świąteczna

22 grudnia 2020

W dniach od 23 grudnia 2020 do 3 stycznia 2021 roku przez świąteczna.

 

Przeczytaj całość