Centrum Szkoleń Technicznych i Energetycznych Bydgoszcz

Centrum Szkoleń Technicznych i Energetycznych Bydgoszcz „Budynek D”

Centrum Szkoleń Technicznych i Energetycznych Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenia Oświatowo-Technicznego powstał z myślą dla tych osób, które chcą zdobyć „mocne” kwalifikacje zawodowe. Specjalizujemy się w szkoleniach technicznych oraz w doradztwie zawodowym, indywidualnym podejściem do każdej osoby, bez stresu i zbędnych nerwów.

Stawiamy na jakość i rzetelną naukę a przy tym bezstresowy spędzony czas. Z 30 – letniego doświadczenia wiemy, że ten sam materiał szkoleniowy można wytłumaczyć w różny sposób…. my wybieramy sposób bezstresowy – umysł człowieka może więcej „pochłonąć wiedzy”.

Pomagamy we wszystkich formalnościach od przyjścia na kurs do uzyskania kwalifikacji potwierdzonych uprawnieniami.

Ważne!
Jesteśmy Instytucją Certyfikującą i Egzaminującą to znaczy,
że posiadamy uprawnienia do nadawania określonych kwalifikacji, czyli do wydawania dokumentów (np. certyfikatów) potwierdzających posiadanie kwalifikacji.    

Kursy, szkolenia oraz egzaminy techniczne realizujemy non-stop, na bieżąco. Przeprowadzamy na miejscu w zakładach pracy, firmach, przedsiębiorstwach. Posiadamy własne pracownie.  Istnieje możliwość szkolenia z części teoretycznej w formie online poprzez profesjonalną platformę szkoleniową.

Szkolenia są dostosowane do osób w każdym wieku.

Do szkoleń online potrzeba mieć dostęp tylko do Internetu – Nie trzeba ściągać żadnych programów czy aplikacji.

Atutem jest nasza ścisła współpraca z Instytucjami Państwowymi:

 

  • Siecią Badawczą Łukasiewicz – Instytutem Spawalnictwa w Gliwicach w zakresie szerokiego spektrum spawania różnymi metodami i różnymi materiałami oraz cięcia plazmą.
    Posiadamy własną Certyfikowaną przez Instytut Komisję Spawalniczą.
  • Urzędem Dozoru Technicznego – w zakresie szkoleń i egzaminowania na kursach wózków „widłowych”, suwnicach, podestach ruchomych, żurawi (HDS) i wielu innych.
  • Siecią Badawczą Łukasiewicz – Instytutem Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w zakresie kursów i egzaminów na maszyny budowlane: koparki, koparkoładowarki, ładowarki, walce drogowe, rusztowania  i wielu innych.
  • Urzędem Regulacji Energetyki /URE/ w zakresie egzaminowania na urządzenia eksploatacji i dozoru urządzeń szeroko pojętej energetyki (elektrycznej, cieplnej i gazowej). Posiadamy własną Komisję Energetyczną powołaną przez Urząd Regulacji Energetyki.

#SZKOLIMY    #ZAWODOWO    #SKUTECZNIE    #BEZSTRESOWO