Ośrodek Szkoleniowy BZDZ w Inowrocławiu

Kurs na przewóz rzeczy BZDZ Inowrocław

Drogowy przewóz rzeczy wymaga nie tylko posiadania odpowiedniej kategorii prawa jazdy, ale również i stosownych uprawnień. Takie kwalifikacje pozwala uzyskać nasz kurs na przewóz rzeczy Inowrocław. Dokumentem, potwierdzającym uzyskanie uprawnień, umożliwiających transport drogowy rzeczy, jest świadectwo kwalifikacyjne. Świadectwo to musi posiadać każdy kierowca zawodowy, zajmujący się transportem drogowym, również i ten, który wykonuje przewozy na własne potrzeby. Dzięki naszemu kursowi, możliwe jest jego uzyskanie przy wsparciu grona profesjonalnych instruktorów, posiadających spore doświadczenie i wiedzę, związaną z tą właśnie branżą.

ZAPISZ SIĘ NA KURS NA PRZEWÓZ RZECZY

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
25.06.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Co zyskasz dzięki naszemu szkoleniu?

  Nasz kurs komputerowy dla początkujących przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać możliwości, jakie niesie ze sobą wykorzystanie komputera we współczesnej rzeczywistości. W trakcie zajęć poruszony zostanie cały szereg zagadnień, związanych z podstawową obsługą komputera, myszki i klawiatury. Nasi wykładowcy pokażą dokładnie:

  • jak wykonywać podstawowe polecenia systemowe,
  • w jaki sposób organizować pliki, które znajdują się na komputerze,
  • jak poprawnie instalować i usuwać programy.

  Dzięki tak kompleksowej wiedzy, praca przy komputerze będzie znacznie łatwiejsza, a jego wykorzystanie w życiu codziennym przyjemniejsze. Nasza propozycja to idealne rozwiązanie również dla osób starszych. Kursy komputerowe dla seniora cieszą się współcześnie coraz większym zainteresowaniem. Zapraszamy więc wszystkie osoby, które chcą poznać tajniki komputera, niezależnie od wieku i doświadczenia w wirtualnej rzeczywistości.

  ZDJĘCIA Z KURSU NA PRZEWÓZ RZECZY

  Jak długo trwa kurs na przewóz rzeczy?

  Czas trwania kursu na przewóz rzeczy uzależniony jest od wybranego rodzaju szkolenia. Znacznie więcej godzin kursant przeznaczy na kwalifikację wstępną, niż na kwalifikację przyśpieszoną. Najkrócej zaś trwa szkolenie okresowe kierowców, chcących przedłużyć swoje uprawnienia do pracy w zawodzie. Na kierowców w naszym centrum kształcenia czeka już wykwalifikowana kadra, dzięki której kursanci zostają kompleksowo przygotowani do egzaminu wewnętrznego.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 52 355-36-26!

  Kurs na przewóz rzeczy Inowrocław – Egzamin

  Egzamin na przewóz rzeczy odbywa się w naszym ośrodku po zakończeniu kursu. Składa się on z pytań, pozwalających sprawdzić zarówno podstawową, jak i specjalistyczną wiedzę absolwentów. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku i otrzymaniu stosowanego zaświadczenia, uczestnik zobowiązany jest złożyć dokumenty w adekwatnym do miejsca zamieszkania wydziale komunikacji, pamiętając również o badaniach lekarskich i psychologicznych. Co ważne, kurs daje takie same uprawnienia wszystkim kierowcom z krajów Unii, a więc przed absolwentami otworzą się nie tylko polskie, ale również i zagraniczne rynki pracy.