Ośrodek Szkoleniowy BZDZ w Inowrocławiu

Kurs koparko ładowarki BZDZ Inowrocław

Uprawnienia operatora koparki pozwalają z sukcesem wkroczyć na rynek pracy tym, którzy dopiero rozpoczynają gromadzić doświadczenie zawodowe. Otwierają również nowe perspektywy dla tych, którzy chcą się przekwalifikować i poszerzyć swoje kompetencje. Nasz kurs na koparko ładowarki Inowrocław idealnie wpisuje się we współczesne trendy na rynku, przygotowując do zawodu, na który popyt nie maleje już od lat. Skorzystaj z naszej oferty, by przekonać się, jak duże możliwości zawodowe otworzą się przed tobą, gdy zdobędziesz odpowiednie uprawnienia.

ZAPISZ SIĘ NA KURS NA KOPARKO-ŁADOWARKĘ

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
25.06.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Co nam daje kurs na koparko-ładowarkę?

  Uprawnienia na koparkę pozwalają realizować się zawodowo w branży budowlanej. To również szansa na otworzenie własnej działalności gospodarczej i rozpoczęcie pracy na własną rękę. Nasz kurs koparko ładowarki pozwoli zapoznać się z budową maszyn oraz zasadami BHP. Pokażemy Ci jak dbać o sprzęt i jak efektywnie używać go w codziennej pracy. Z nami nauczysz się czytać dokumentację techniczną oraz zapoznasz się z zadaniami, które zostaną przed Tobą postawione w pracy operatora koparko-ładowarki. Na Twój sukces zapracuje zespół doświadczonych instruktorów, który przekaże swoją wiedzę i umiejętności w przystępny sposób i w miłej atmosferze.

  Ile trwa kurs na operatora koparko ładowarki?

  W naszym BZDZ Inowrocław przykładamy dużą wagę do nabywania umiejętności praktycznych. Nie lekceważymy jednak również wiedzy teoretycznej bowiem wiemy, że to właśnie ona buduje poczucie pewności siebie i odwagę w podejmowaniu kolejnych zawodowych wyzwań. Dlatego też organizowane u nas kursy na koparki podzieliliśmy na część teoretyczną i praktyczną. Niezbędną wiedzę przekazujemy naszym kursantom w trakcie 52 godzin wykładów, natomiast praktyczne umiejętności kształcimy podczas 82 godzin ćwiczeń, odbywających się pod okiem najlepszych instruktorów.

  ZDJĘCIA Z KURSU NA OPERATORA KOPARKO ŁADOWARKI

  Jakie kategorie uprawnień wykonasz w BZDZ Inowrocław?

  Każdy przyszły operator wózka widłowego Inowrocław przystępuje do egzaminu UDT, potwierdzającego nabytą wiedzę i zdobyte podczas kursu umiejętności. Uzyskanie pozytywnego wyniku pozwala na otrzymanie zaświadczenia kwalifikacyjnego. Jego ważność zależy od kategorii uprawnień, zgodnie z zapisami rozporządzenia w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji. Według wytycznych Urzędu Dozoru Technicznego, uprawnienia na wózki widłowe można podzielić na dwie kategorie:

  • pierwszą z nich stanowią wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia. Z kategorii tej wyłączone zostały wózki z wysięgnikiem i wózki, w których osoba obsługująca jest podnoszona razem z ładunkiem,
  • druga kategoria to wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem. W tej grupie znajdują się również wózki jezdniowe podnośnikowe, w których osoba obsługująca jest podnoszona razem z ładunkiem.

  Od 2019 r. wydawane uprawnienia posiadają datę obowiązywania i są ważne przez 5 lub 10 lat, w zależności od kategorii. Trzy miesiące przed upływem terminu należy złożyć stosowny wniosek do UDT, by móc je przedłużyć na kolejny okres.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 52 355-36-26!

  Jakie są wymagania na operatora koparko ładowarki?

  Dużą zaletą, jeśli chodzi o kurs koparko ładowarki, są stosunkowo niewielkie wymagania. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest ukończony 18 rok życia oraz posiadanie podstawowego wykształcenia. Osoby, które chcą odbyć kurs na koparkę w naszym ośrodku kształcenia, powinny również dostarczyć odpowiednie zaświadczenie lekarskie, potwierdzające zdolności do wykonywania pracy, jako operator maszyny określonej specjalności.

  Dlaczego warto zrobić kurs koparko ładowarki Inowrocław?

  Kurs koparko ładowarki, organizowany w naszym BZDZ Inowrocław, kompleksowo przygotowuje przyszłych operatorów do pracy w nowym zawodzie. Naszą kadrę stanowi zespół doświadczonych instruktorów, którzy dokładają wszelkich starań, by w pełni przygotować kursantów do czekającego ich egzaminu. W sposób obrazowy łączymy teorię z praktyką i otwieramy nowe szanse na rynku pracy. Skorzystaj z nich i Ty, by przekonać się, jak wiele możesz zmienić, nadążając za aktualnymi trendami i zapotrzebowaniem w rozwijających się branżach.