Ośrodek Szkoleniowy BZDZ w Inowrocławiu

Kurs komputerowy BZDZ Inowrocław

Chcesz nauczyć się podstaw obsługi komputera, ale nie wiesz od czego właściwie zacząć? Nie do końca potrafisz odnaleźć się w wirtualnej rzeczywistości? Nie radzisz sobie z pracą na komputerze, a jego użycie jest nieodzowne w Twoim zawodzie? Zapisz się na nasz kurs komputerowy Inowrocław. Pokażemy Ci, jak przyjemna może być praca przy komputerze, gdy potrafisz wykonać podstawowe zadania, bez konieczności proszenia o pomoc osób trzecich. Pokażemy Ci, jak zbudowany jest komputer i jak prawidłowo go obsługiwać. Nauczymy organizowania pracy i podpowiemy, jak uczynić ją łatwiejszą, a także wskażemy, jak wykonać proste polecenia systemowe. Nasz kurs podstawowej obsługi komputera pozwoli na przyjemność z codziennego korzystania z urządzenia oraz poprawi jakość funkcjonowania w pracy zawodowej.

ZAPISZ SIĘ NA KURS KOMPUTEROWY

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
25.06.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Co zyskasz dzięki naszemu szkoleniu?

  Nasz kurs komputerowy dla początkujących przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać możliwości, jakie niesie ze sobą wykorzystanie komputera we współczesnej rzeczywistości. W trakcie zajęć poruszony zostanie cały szereg zagadnień, związanych z podstawową obsługą komputera, myszki i klawiatury. Nasi wykładowcy pokażą dokładnie:

  • jak wykonywać podstawowe polecenia systemowe,
  • w jaki sposób organizować pliki, które znajdują się na komputerze,
  • jak poprawnie instalować i usuwać programy.

  Dzięki tak kompleksowej wiedzy, praca przy komputerze będzie znacznie łatwiejsza, a jego wykorzystanie w życiu codziennym przyjemniejsze. Nasza propozycja to idealne rozwiązanie również dla osób starszych. Kursy komputerowe dla seniora cieszą się współcześnie coraz większym zainteresowaniem. Zapraszamy więc wszystkie osoby, które chcą poznać tajniki komputera, niezależnie od wieku i doświadczenia w wirtualnej rzeczywistości.

  ZDJĘCIA Z KURSU KOMPUTEROWEGO

  Jak wygląda egzamin z podstawowej obsługi PC?

  Organizowany w naszym BZDZ kurs komputerowy dla seniorów i dla osób, chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z tego zakresu, kończy się egzaminem wewnętrznym. Egzamin, podsumowujący szkolenia komputerowe w naszym centrum kształcenia, ma na celu sprawdzenie poziomu nabytych zdolności w pracy z urządzeniem. Składa się on z dwóch części – testu wiedzy teoretycznej w formie 10 pytań oraz krótkiego sprawdzianu praktycznych umiejętności.

  Nasi wykładowcy w przystępny sposób przygotowują kursantów do tego wyzwania. Szkolenia z obsługi komputera dla seniora składają się z 20 godzin zajęć, w tym aż z 15 godzin, przeznaczonych na ćwiczenia. W ten sposób uczestnicy mogą zastosować zdobytą wiedzę w praktyce i poćwiczyć pracę z komputerem pod okiem doświadczonej kadry instruktorów. Absolwenci, którzy ukończyli nasz kurs komputerowy z pozytywnym wynikiem egzaminu, otrzymują zaświadczenie MEN, potwierdzające nabyte w trakcie zajęć umiejętności.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 52 355-36-26!

  Dlaczego warto zrobić kurs komputerowy Inowrocław?

  Kursy komputerowe dla seniorów nie są współcześnie żadną nowością. Bez tego urządzenia trudno wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie w dzisiejszej rzeczywistości. Kurs komputerowy Inowrocław to wyjątkowa szansa na zdobycie odpowiednich umiejętności w przyjaznej atmosferze i pod opieką kadry, która przekaże wiedzę w przystępny, a zarazem kompleksowy sposób. Wystarczy tylko mieć ukończone 18 lat, by dołączyć do grona osób, chcących poszerzać swoją wiedzę, by wykorzystać ją do nauki, pracy czy rozwijania kolejnych zainteresowań. Bez komputera będzie to z pewnością mocno utrudnione, dlatego też skorzystaj z naszej oferty, by cieszyć się nowymi możliwościami, które przed Tobą otworzymy.