Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs stolarski BZDZ Bydgoszcz

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z drewnem i poznać tajniki pracy stolarza? Marzy Ci się kreatywna praca, w której wykorzystasz zdolności manualne, zapał i pomysłowość? Dążysz do zdobycia kompetencji, niezbędnych do wykonywania prac stolarskich? W takim razie nasz kurs stolarski Bydgoszcz dla początkujących jest idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby! W ramach zajęć odkryjemy przed Tobą tajemnice mistrzów stolarstwa, pokażemy, jak użytkować narzędzia stolarskie, dobierać odpowiednie materiały i wykonywać wysokiej jakości wyroby z drewna. A wszystko po to, by profesjonalnie przygotować Cię do pracy na stanowisku stolarza.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU STOLARSKIEGO

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
24.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Profesjonalne kursy stolarskie, organizowane przez BZDZ Bydgoszcz, to prawdziwe kompendium wiedzy na wszystkie tematy, związane z pracami stolarskimi. Na naszych warsztatach nauczysz się tworzyć wyroby z drewna, ale również konserwować narzędzia, wykorzystywać ich potencjał, opracowywać proste projekty i dokonywać napraw wyrobów stolarskich. A wszystko po to, byś mógł wkroczyć na ścieżkę kariery w zawodzie, na który zapotrzebowanie nigdy nie zmaleje.

  Czego nauczysz się na kursie stolarskim?

  Podczas trwania kursu zdobędziesz najważniejszą wiedzę, związaną z różnymi gatunkami drewna. Dowiesz się, jak je zabezpieczyć, suszyć i przechowywać. W trakcie zajęć poprowadzimy Cię również krok po kroku przez proces obróbki drewna sposobem ręcznym i maszynowym. Nasze szkolenie obejmuje także naukę:

  • wykonywania wyrobów drewnianych,
  • użytkowania i konserwowania narzędzi,
  • oceniania jakości wykorzystywanych materiałów,
  • bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku.

  ZDJĘCIA Z KURSU SOLARSKIEGO

  Zostań profesjonalnym stolarzem razem z BZDZ

  Nasz kurs stolarski dla początkujących to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą od podstaw poznać tajniki pracy z drewnem, kształcąc się w zawodzie stolarza. Kurs obejmuje cały szereg zagadnień teoretycznych, ale również i praktyczną naukę zawodu, pozwalającą na wykorzystanie zdobytej wiedzy w podejmowaniu kolejnych wyzwań. Każdy kursant otrzymuje podstawowe przygotowanie, stanowiące solidną podstawę do dalszego rozwoju umiejętności, na które zapotrzebowanie na rynku pracy nie maleje, pomimo upływu kolejnych dziesięcioleci!

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Zdobądź praktyczne umiejętności stolarskie

  Umiejętności stolarskie przydają się zarówno w wykonywaniu obowiązków zawodowych, jak i w życiu codziennym. Oferowany przez nas kurs stolarski Bydgoszcz zapewni Ci wiedzę i kompetencje, dzięki którym doskonale poradzisz sobie z pracą na stanowisku stolarza, ale również podejmiesz się renowacji mebli, które chciałeś wymienić na nowszy model czy samodzielnie przygotujesz podstawowe meble o konstrukcji skrzyniowej. To inwestycja we własny rozwój, nie tylko zawodowy, na którą warto zdecydować się, niezależnie od wieku i doświadczenia w pracach z drewnem.

  Wymagania i egzamin kursu na stolarza

  Profesjonalne kursy stolarskie, organizowane przez BZDZ, przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Czas trwania szkolenia wynosi 60 godzin, z czego aż 20 przeznaczone jest na praktykę w naszej pracowni, wyposażonej w niezbędne materiały i elektronarzędzia.

  Ostatnim etapem nauki jest egzamin, przeprowadzany przez instruktora i składający się min. z 10 pytań. Absolwenci, którzy uzyskają pozytywny wynik testu, otrzymują zaświadczenie MEN, potwierdzające udział w kursie i nabycie stosownych umiejętności.