Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs social media BZDZ Bydgoszcz

Social media kryją w sobie olbrzymi potencjał, który warto wykorzystać w strategii marketingowej. Dzięki mediom społecznościowym można dotrzeć do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów, realizując efektywnie cele biznesowe. Nasz kurs social media Bydgoszcz dedykowany jest osobom, które chcą odnaleźć się w wirtualnej społeczności i wykorzystać ją do prowadzenia efektywnego marketingu internetowego. Jego uczestnicy nabędą niezbędne kompetencje, które pozwolą im zoptymalizować działania w sieci, docierać do odbiorców z odpowiednio ukierunkowanymi treściami i kreować wizerunek firmy w oparciu o przemyślaną politykę. 

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU SOCIAL MEDIA

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
23.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Organizowany przez nasz BZDZ kurs marketingu social media to potężna dawka informacji na temat marketingu internetowego oraz zasad, które rządzą mediami społecznościowymi. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje podstawową wiedzę, pozwalającą na skuteczne kreowanie wizerunku firmy w sieci oraz prowadzenie efektywnych działań z zakresu marketingu internetowego.

  Zainteresowanie przedsiębiorców strategiami marketingowymi w mediach społecznościowych nieustannie wzrasta. Kurs, potwierdzający nabycie wiedzy merytorycznej i umiejętności praktycznych w tym zakresie, otwiera drogę do kariery na niezwykle cenionym współcześnie stanowisku social media manager.

  Czego nauczysz się na kursie social media?

  Kurs social media Bydgoszcz nauczy Cię skutecznego działania w mediach społecznościowych. Nasze szkolenia z social media obejmuje wiedzę z zakresu:

  • zasad tworzenia strategii,
  • analizy wartości motywatorów konsumentów,
  • działań wizerunkowych,
  • analizy SWOT,
  • lejków sprzedażowych.

  Szkolenie prowadzone jest przez profesjonalistów w tej dziedzinie, dzięki czemu każdy uczestnik zdobywa kompleksową wiedzę z zakresu mediów społecznościowych i wykorzystania ich potencjału w skutecznej reklamie.

  ZDJĘCIA Z KURSU SOCIAL MEDIA

  Profesjonalne szkolenie z prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych!

  Przemyślana działalność w mediach społecznościowych to współcześnie swoista gwarancja sukcesu na rynku towarów i usług. Nasz kurs prowadzenia social media udzieli odpowiedzi na pytania, związane z kreowaniem wizerunku firmy na różnych platformach (Facebook, Instagram, Linkedin) oraz tworzeniem skutecznych strategii marketingowych w tym obszarze.

  Takie szkolenie marketingowe otworzy również drzwi do kariery tym, którzy chcieliby realizować się zawodowo w jednej z najbardziej przyszłościowych dziedzin, zostając ekspertem od social mediów, na których zapotrzebowanie na rynku pracy nieustannie wzrasta.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Praktyczne szkolenia z doświadczoną kadrą

  Social media marketing niesie ze sobą ogromne możliwości, które warto odkryć, by sprawdzić, jak skuteczne zarządzanie mediami społecznościowymi przekłada się na sukces przedsiębiorstwa. Nasz kurs marketingu social media odbywa się w komfortowej sali szkoleniowej, pod okiem doświadczonej kadry, która jest w stanie gwarantować uczestnikom rzetelne informacje, elastyczne podejście i wsparcie merytoryczne, płynące z bogatego doświadczenia zawodowego. W trakcie kursu uczestnicy otrzymują nie tylko materiały szkoleniowe, ale również kompleksową dawkę wiedzy i solidne podstawy do dalszego rozwoju zawodowego w wybranym kierunku.

  Warunki przystąpienia i egzamin kursu social media Bydgoszcz

  Nasz kurs social media Bydgoszcz przygotuje Cię do skutecznego prowadzenia e-marketingu i działań wizerunkowych w sieci. Aby wziąć w nim udział, należy posiadać min. średnie wykształcenie. Szkolenie z marketingu internetowego będzie trwało 20 godzin, z czego połowę przeznaczymy na wykłady, w drugiej zaś pokażemy Ci, jak zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce.

  Ukończenie szkolenia będzie wiązało się z przystąpieniem do egzaminu wewnętrznego, składającego się z min. 10 pytań. Potwierdzeniem odbycia szkolenia social media będzie natomiast zaświadczenie MEN, potwierdzające nabyte umiejętności.