Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs projektowania wnętrz BZDZ Bydgoszcz

Chcesz dowiedzieć się, jak ożywić przestrzeń przy pomocy kilku prostych sztuczek? Nie jest Ci obcy zmysł estetyczny i wyczucie barw? Lubisz wcielać w życie swoje pomysły i nie boisz się kreatywnych rozwiązań? Zapraszamy więc na nasz kurs projektowania wnętrz Bydgoszcz, który przygotuje Cię do podjęcia pracy w zawodzie projektanta. Otworzymy Ci drogę do kariery w jednym z najbardziej przyszłościowych kierunków, zapoznamy z najnowszymi trendami w aranżacji i podpowiemy, jak tworzyć funkcjonalne, a zarazem estetyczne projekty wnętrz, trafiające w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
24.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Profesjonalne projektowanie wnętrz cieszy się coraz większym powodzeniem. Inwestorzy zauważają bowiem potencjał, tkwiący w praktycznych, a zarazem estetycznych rozwiązaniach aranżacyjnych. To właśnie dlatego warto ukierunkować swoją ścieżkę kariery na zawód projektanta.

  Nasz kurs architekt wnętrz przeznaczony jest dla osób, które nie posiadają doświadczenia w zawodzie lub które chciałyby poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę w tym zakresie. Uczestnikami kursu mogą zostać więc amatorzy projektowania wnętrz na własne potrzeby, jak i osoby wkraczające na nową ścieżkę zawodową, planując zatrudnienie w biurze projektowym lub rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

  Czego nauczysz się na kursie projektowania wnętrz?

  Nasz kurs projektowania wnętrz Bydgoszcz pozwoli Ci uzyskać kompetencje i umiejętności, niezbędne w pracy na stanowisku dekoratora wnętrz. W trakcie zajęć:

  • poznasz niezbędne narzędzia pracy projektanta,
  • dowiesz się, czym jest legenda, przekrój, rzut i skala,
  • nauczysz się czytać projekty,
  • nauczysz się operować światłem i kolorem w projektowanej przestrzeni,
  • dowiesz się, jak współpracować z klientem i tworzyć projekty, odpowiadające jego preferencjom.

  Nasi wykładowcy odkryją przed Tobą tajemnice dekorowania wnętrz, podpowiedzą, jak tworzyć idealne wizualizacje i realizować zlecenia, łącząc w harmonijną całość ponadczasową klasykę z najnowszymi trendami aranżacyjnymi. 

  ZDJĘCIA Z KURSU PROJEKTOWANIA I ARANŻACJI WNĘTRZ

  Zostań profesjonalnym projektantem wnętrz razem z BZDZ

  Projektowanie wnętrz mieszkalnych cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się kształcić na kierunkach związanych z projektowaniem domów i mieszkań. Nasz kurs projektowania wnętrz Bydgoszcz to szansa na zdobycie lub poszerzenie swojej wiedzy, szczegółowe zapoznanie się z wyzwaniami zawodowymi, które stoją przed architektami wnętrz oraz opanowanie krok po kroku kolejnych etapów powstawania projektu i nadzoru nad jego realizacją.

  Nabycie wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu projektowania wnętrz, otwiera wiele możliwości rozwoju kariery w zawodzie niezwykle cenionym i pożądanym przez pracodawców. 

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Program szkolenia z projektowania wnętrz 

  Jeśli chcesz odkryć potencjał, jaki kryje w sobie projektowanie wnętrz kurs organizowany przez BZDZ będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Z nami poznasz najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, dowiesz się, jak kształtować przestrzeń, by była ona estetyczna, a zarazem komfortowa, poznasz zasady stylizacji wnętrz i nauczysz się je wykorzystywać w praktyce zawodowej oraz opanujesz do perfekcji zarządzenie projektem i jego realizacją. 

  Zanim to jednak nastąpi, nasz doświadczony zespół wprowadzi Cię w świat architektury wnętrz, zapoznając jednocześnie z podstawami ergonomii i elementami budownictwa. W ramach szkolenia projektowanie wnętrz pokażemy Ci również, jak tworzyć odręczne projekty i przenosić je do wirtualnego świata kreatywnych wizualizacji.

  Wymagania i egzamin na projektanta wnętrz

  Oferowany przez nas kurs projektowania wnętrz w Bydgoszczy trwa 50 godzin, z czego 30 godzin przeznaczone jest na teorię, a 20 na naukę jej zastosowania w praktyce. Potwierdzeniem zdobycia odpowiedniej wiedzy i umiejętności jest egzamin wewnętrzny, na który składa się min. 10 pytań. Absolwenci kursu otrzymują zaświadczenie MEN oraz możliwość kreatywnej pracy w jednej z najszybciej rozwijających się branży na współczesnym rynku.