Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs pedagogiczny BZDZ Bydgoszcz

Organizowany przez nas kurs pedagogiczny Bydgoszcz ma na celu przygotowanie pedagogiczne, pozwalające na przyjmowanie pracowników młodocianych w placówkach handlowych, zakładach produkcyjnych i usługowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, każdy kursant zostanie zapoznany z wiedzą z zakresu psychologii, pedagogiki i metodyki, a także z jej praktycznym wykorzystaniem przy wykonywaniu obowiązków instruktora praktycznej nauki zawodu. Nasz kurs pedagogiczny umożliwia prowadzenie takich zajęć osobom, dla których praca dydaktyczno-wychowawcza nie stanowi podstawowego zajęcia i kierunku pracy zawodowej.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLENIA PEDAGOGICZNEGO

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
23.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Jak długo trwa kurs pedagogiczny?

  Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu trwa 48 godzin. Odbywa się on stacjonarnie w naszym centrum kształcenia. W ramach kursu oferujemy przygotowanie pedagogiczne, dzięki któremu możliwe będzie przyjmowanie młodocianych pracowników na staż lub praktykę. Nasi doświadczeni wykładowcy-praktycy przybliżą kursantom zagadnienia, obejmujące m.in.:

  • podstawy pedagogiki, kładąc szczególny nacisk na pedagogikę pracy,
  • podstawową wiedzę psychologiczną, ułatwiającą komunikację z młodocianymi pracownikami,
  • metodykę związaną z praktyczną stroną nauki zawodu.

  W BZDZ duży nacisk kładziemy również na umiejętności dydaktyczne i ich wykorzystanie w praktyce. Dlatego też nasze przygotowanie pedagogiczne pozwala na świadome wykorzystanie zdobytej wiedzy w pracy jako instruktor zawodu.

  ZDJĘCIA Z KURSU PEDAGOGICZNEGO

  kurs pedagogiczny Bydgoszcz
  przygotowanie pedagogiczne Bydgoszcz
  Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu Bydgoszcz

  Co mi daje kurs pedagogiczny?

  Nasz kurs kierujemy do wszystkich osób, które chcą zdobyć uprawnienia pedagogiczne, dzięki którym będzie możliwe prowadzenie zajęć, związanych z praktyczną nauką zawodu, połączoną z przyuczeniem do wykonywana pracy na określonym stanowisku. Zgromadzona w trakcie zajęć wiedza psychologiczno-pedagogiczna oraz metodyczna pozwoli w praktyce przygotować młodocianych pracowników do konkretnego zawodu.

  Po ukończeniu szkolenia, absolwent naszego kursu może rozpocząć pracę jako instruktor praktycznej nauki zawodu. Nowe umiejętności i kompetencje potwierdzimy stosownymi dokumentami, tworzonymi w oparciu o Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dn. 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu. Zdobycie odpowiednich kwalifikacji potwierdzi egzamin wewnętrzny, przeprowadzony przez naszą kadrę.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Kto może zrobić kurs pedagogiczny?

  Kurs pedagogiczny dla instruktorów przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Dodatkowo muszą one również posiadać minimum średnie wykształcenie oraz staż pracy w zawodzie, który będzie przedmiotem nauczania. Jeśli spełniasz opisane warunki i chcesz podnieść swoje kompetencje, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Organizowane przez BZDZ kursy pedagogiczne pozwalają na:

  • zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu pedagogiki, psychologii ale również i metodyki,
  • profesjonalne przygotowanie do pracy jako instruktor praktycznej nauki zawodu,
  • gromadzenie umiejętności dydaktycznych,
  • poszerzenie kwalifikacji i nabycie nowych umiejętności.

  Zapisz się na nasz kurs jeszcze dziś, by poszerzyć swoje możliwości, rozpocząć nową ścieżkę kariery zawodowej i wzmocnić swoją pozycję na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.