Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs na suwnice BZDZ Bydgoszcz

Nasz kurs na suwnice Bydgoszcz przeznaczony jest dla osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy lub chcą ugruntować na nim swoją pozycję, podnosząc kwalifikacje zawodowe i zdobywając zaświadczenie o możliwości pracy w zawodzie operatora suwnic. Podczas szkolenia przekażemy przyszłym operatorom niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności obsługi maszyn, dzięki czemu będą oni mogli rozpocząć samodzielną pracę na wybranym stanowisku. Uprawnienia na operatora suwnic pozwalają na zatrudnienie w dynamicznie rozwijających się sektorach, a zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie nie wykazuje tendencji spadkowej już od wielu lat.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU NA SUWNICE

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
24.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Kurs na suwnice Bydgoszcz to kompleksowe, teoretyczne i praktyczne przygotowanie do samodzielnego wykonywania powierzonych obowiązków na stanowisku operatora tego rodzaju urządzeń. Nasz wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, by przekazać Ci niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym uzyskasz uprawnienia operatora, zdając pozytywnie egzamin przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Uprawnienia do obsługi suwnic otworzą przed Tobą drzwi do kariery m.in. w portach kontenerowych, halach produkcyjnych i wielkopowierzchniowych magazynach.

  Czego nauczysz się na kursie z obsługi suwnic?

  Nasz kurs na operatora suwnic pozwoli Ci zdobyć wiedzę i umiejętności, niezbędne do posługiwania się suwnicami zgodnie z ich przeznaczeniem. W ramach zajęć zapoznamy Cię z tematyką dozoru technicznego oraz bezpieczeństwa w miejscu pracy. Szkolenie na operatora suwnic w BZDZ obejmuje również maszynoznawstwo specjalistyczne, będąc jednocześnie prawdziwym kompendium wiedzy o suwnicach.

  W ramach spotkań przekażemy Ci także niezbędne informacje w zakresie eksploatacji i obsługi urządzeń, które będziesz mógł wykorzystać w trakcie zajęć praktycznych, a następnie podczas wykonywania obowiązków w zawodzie operatora.

  ZDJĘCIA Z KURSU NA SUWNICE

  Zdobądź uprawnienia UDT do posługiwania się suwnicami

  Uprawnienia UDT, które otrzymuje absolwent naszego kursu, potwierdzają nabycie umiejętności obsługi suwnic oraz wiadomości z zakresu norm, przepisów prawnych i warunków technicznych, związanych z użytkowaniem urządzeń.

  Uczestnicy kursu zostają kompleksowo przygotowani do egzaminu UDT, który przeprowadzany jest u zamawiającego. Taki egzamin może odbyć się na podstawie zaświadczenia, wydawanego przez organizatora kursu. Jeśli jesteś zainteresowany kursem na operatora suwnic zapraszamy do kontaktu z BZDZ. Gwarantujemy wysokiej jakości szkolenie, prowadzone przez wykwalifikowany zespół doświadczonych specjalistów.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Co zapewniamy na naszym kursie suwnic Bydgoszcz?

  Na naszym kursie operatora suwnic zapewniamy profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodzie. Nasi doświadczeni wykładowcy i instruktorzy, podzielą się bogatą wiedzą teoretyczną i profesjonalnie przygotują do wykonywana zawodu operatora. Oprócz wiedzy i umiejętności, nabywanych pod czujnym okiem specjalistów w swojej dziedzinie, naszym kursantom oferujemy również materiały dydaktyczne, przybliżające zagadnienia, omawiane w takcie zajęć, a także catering, serwowany w przerwach szkolenia.

  Jak wygląda egzamin na operatora suwnic?

  Egzamin na operatora suwnic zdawany jest przed komisją UDT i jest podzielony na dwie części. Pierwsza z nich to egzamin teoretyczny w formie testu, składającego się z 15 pytań.

  Egzamin praktyczny z kolei sprawdza kompetencje kursantów dwóch obszarach. Pierwszym z nich będzie obsługa techniczna codzienna suwnicy, w ramach którego kursanci będą musieli wykazać się m.in. umiejętnościami:

  • sprawdzenia dokumentacji pod kątem możliwości eksploatacji urządzenia,
  • oceną stanu haka,
  • kontrolą stanu zblocza hakowego.

  Zadanie praktyczne będzie z kolei składać się z trzech części:

  • podjęcie ładunku z pierwszego pola odkładczego,
  • transport ładunku przez bramkę na wysokości nieprzekraczającej wysokości bramki,
  • odłożenie ładunku na drugie pole odkładcze.

  Zaliczenie egzaminu UDT oznacza nabycie stosownych kwalifikacji do posługiwania się suwnicami zgodnie z ich przeznaczeniem.