Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs montera instalacji i urządzeń hydraulicznych BZDZ Bydgoszcz

Nasz kurs montera instalacji i urządzeń hydraulicznych Bydgoszcz to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą nabyć podstawową wiedzę i umiejętności, niezbędne do pracy na stanowisku, stwarzającym szansę do nieustannego rozwoju. Praca w zawodzie monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych jest niezwykle ceniona i pożądana na współczesnym rynku pracy. Jednocześnie jest to wyzwanie bardzo wymagające. Dlatego też nasz kurs hydraulika Bydgoszcz umożliwia wejście na ścieżkę kariery, dając solidną podstawę do dalszego kształcenia.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU NA MONTERA INSTALACJI I URZĄDZEŃ HYDRAULICZNYCH

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
24.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Wszystkim tym, którzy chcą ugruntować swoją pozycję na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy, oferujemy kurs przygotowujący do podjęcia zatrudnienia w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych. Nasze szkolenie skierowane jest do osób, które chcą posiąść podstawowe umiejętności w zakresie montażu instalacji wodno-kanalizacyjnej i urządzeń sanitarnych. Taki kurs hydraulika Bydgoszcz to szansa na zdobycie niezbędnej wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, pożądanych przez pracodawców na terenie całego kraju.

  Czego nauczysz się na montera instalacji i urządzeń hydraulicznych?

  Kurs hydraulika Bydgoszcz to szansa na uzyskanie kwalifikacji przez osoby, rozpoczynające dopiero pracę w zawodzie. W trakcie praktycznej nauki zawodu nauczymy Cię m.in.:

  • posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • montażu i naprawy instalacji grzewczych oraz wodno-kanalizacyjnych tak, by były one zgodne z wymaganiami technicznymi,
  • instalacji i wymiany urządzeń sanitarnych oraz ich naprawy.

  Oprócz tematów, związanych z montażem instalacji wodociągowych i instalacji sanitarnych, poruszymy również zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, by zapewnić naszym kursantom najwyższy poziom bezpieczeństwa, podczas wykonywania zadań zawodowych.

  ZDJĘCIA Z KURSU NA MONTERA INSTALACJI I URZĄDZEŃ HYDRAULICZNYCH

  Zostań profesjonalnym hydraulikiem razem z BZDZ!

  Kurs hydraulika Bydgoszcz, skierowany do osób rozpoczynających swoją karierę w tym właśnie zawodzie, to szansa, by ugruntować swoją pozycję na rynku pracy. Dobry hydraulik może znaleźć zatrudnienie w firmach budowlanych lub remontowo-montażowych, w administracjach domów mieszkalnych czy też we wszystkich obszarach przemysłu i handlu.

  Jest to zawód, stwarzający nieustanne możliwości rozwoju, ale również wymagający rzetelnego przygotowania. To właśnie dlatego nasz kurs prowadzony jest przez doświadczonych instruktorów, a celem szkolenia jest zdobycie solidnych podstaw, dających szansę na rozpoczęcie pracy w zawodzie.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Wymagania i egzamin kursu na instalacji i urządzeń hydraulicznych

  Aby odbyć kurs montera instalacji i urządzeń hydraulicznych Bydgoszcz, organizowany przez nasz BZDZ, konieczne jest ukończenie 18 roku życia oraz brak przeciwwskazań do podjęcia kursu, przygotowującego do wykonywania prac instalatorskich wodno-kanalizacyjnych.

  Zajęcia trwają 50 godzin, z czego 14 godzin przeznaczamy na teorię, zaś 36 na praktyczną naukę zawodu. Po ukończeniu zajęć każdy kursant zdaje egzamin, sprawdzający nabytą wiedzę i umiejętności. Taki egzamin wewnętrzny przeprowadzany jest przez instruktora i składa się z min. 10 pytań. Zdanie egzaminu oznacza otrzymanie zaświadczenia MEN i otwarcie szansy na karierę w zawodzie hydraulika i montera.

  Najlepsze szkolenia dla monterów i hydraulików w BZDZ

  Do wykonywania montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych potrzebna jest odpowiednia wiedza i umiejętności. Zarówno jedno, jak i drugie otrzymują nasi kursanci w ramach zajęć. Po ukończeniu kursu każdy z nich posiada solidne podstawy teoretyczne, potrafi rozpoznać rodzaje instalacji budowlanych, dokonać naprawy instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych oraz sprawnie poruszać się w dokumentacji technicznej. Przyszłych hydraulików i monterów przygotowujemy kompleksowo do pracy w zawodzie. Dlatego też zapisz się na nasz kurs montera instalacji i urządzeń hydraulicznych Bydgoszcz już teraz, by nie dać się zaskoczyć dynamicznym zmianom na rynku pracy.