Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs masażu BZDZ Bydgoszcz

Kurs masażu BZDZ Bydgoszcz pozwala na teoretyczne i praktyczne przygotowanie uczestników z zakresu wykonywania masażu klasycznego. Dzięki udziałowi w zajęciach możliwe jest zdobycie podstawowych kompetencji do podjęcia pracy na stanowisku masażysty. Rozpoczęcie przygody z masażem to wyjątkowa szansa na ugruntowanie stabilnej pozycji zawodowej w profesji, która staje się coraz bardziej pożądana na współczesnym ryku pracy. Skorzystaj więc z możliwości i weź udział w naszym kursie, zyskując nowe kwalifikacje i kompetencje zawodowe.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU MASAŻU

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
24.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Czego nauczysz się na naszym kursie masażu klasycznego?

  Udział w zajęciach daje kursantom solidne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne umiejętności pracy w zawodzie masażysty. W trakcie zajęć poznasz:

  • podstawowe zasady masażu klasycznego,
  • tajniki pracy w zawodzie masażysty,
  • mechanizmy działania masażu,
  • wpływ masażu na organizm człowieka,
  • wskazania oraz przeciwwskazania do jego wykonywania.

  Nasi doświadczeni instruktorzy poprowadzą Cię przez kolejne zagadnienia, związane z masażem klasycznym, przybliżą techniki jego wykonywania i przedstawią zalety korzystania z tej formy relaksu. Dzięki nim poznasz również tajemnice najlepszych salonów masażu i dowiesz się, jak pracować z klientem, by spełnić jego oczekiwania.

  ZDJĘCIA Z KURSU MASAŻU

  Jak wygląda program szkolenia?

  Kursy masażu w Bydgoszczy opierają się na autorskich programach nauczania, dzięki którym nasi kursanci zdobywają wiedzę i umiejętności, pozwalające świadomie wkroczyć na rynek pracy z nową profesją. Część teoretyczna zajęć skupia się przede wszystkim na podstawach anatomiczno-fizjologicznych organizmu człowieka, zasadach wykonywania masażu klasycznego i jego zaletach. Druga część to z kolei ćwiczenia praktyczne, połączone z nauką różnych technik masażu klasycznego oraz jego wykorzystaniem w relaksacji, rehabilitacji i leczeniu pacjenta.

   

  Czy osoba po kursie może pracować jako masażysta?

  Kursy masażu Bydgoszcz przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Dzięki zdobytej wiedzy teoretycznej oraz praktycznym umiejętnościom, mogą one rozpocząć pracę w zawodzie masażysty, wkraczając na rynek pracy z kwalifikacjami, które są coraz bardziej pożądane przez pracodawców i klientów.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Jak długo trwa kurs masażysty?

  Kurs masażu Bydgoszcz trwa 30 godzin. Czas ten został podzielony na:

  • 10 godzin nauki praktycznej, w trakcie której kursanci zapoznają się z anatomią człowieka oraz wpływem masażu klasycznego na funkcjonowanie jego organizmu,
  • 20 godzin zajęć praktycznych, służących nauce umiejętności technik masażu i pracy z klientem. Doskonalenie umiejętności praktycznych pozwala na świadome budowanie ścieżki kariery w zawodzie, cieszącym się coraz większym uznaniem i popularnością.

   

  Kurs masażu Bydgoszcz – jak wygląda egzamin?

  Masaż klasyczny Bydgoszcz to wyjątkowa szansa na zdobycie podstaw, dających możliwość pracy w zawodzie masażysty. Sprawdzeniu nabytych kompetencji służy egzamin wewnętrzny. Składa się on z części teoretycznej, czyli 8 pytań w formie testu oraz sprawdzianu umiejętności praktycznych. Absolwenci otrzymują zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu oraz solidne podstawy teoretyczno-praktyczne do podjęcia pracy w wymarzonym zawodzie.