Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs makijażu BZDZ Bydgoszcz

Chcesz poznać tajniki profesjonalnego makijażu i tajemnice najlepszych zakładów kosmetycznych? Na bieżąco śledzisz nowe trendy, a wykonywanie makijażu to Twoja pasja? Chcesz połączyć praktykę zawodową z tym, co sprawia Ci największą przyjemność? Zapisz się na nasz kurs makijażu Bydgoszcz i zostań profesjonalną wizażystką, potrafiącą stworzyć delikatny makijaż codzienny i zniewalającą wieczorową charakteryzację. Z nami zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, które otworzą przed Tobą nowe możliwości na rynku pracy.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU MAKIJAŻU

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
24.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Czego nauczysz się na kursie makijażu?

  Nauka makijażu Bydgoszcz to wyjątkowa szansa na zdobycie teoretycznej wiedzy i praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem perfekcyjnych charakteryzacji na każdą okazję. W trakcie zajęć dowiesz się:

  • jak rozpocząć pracę w zawodzie wizażystki,
  • jakie metody i techniki wykonywania makijażu zastosować w praktyce,
  • na które kosmetyki warto postawić w pracy zawodowej.

  Nasi doświadczeni instruktorzy wprowadzą Cię w świat barwnych stylizacji, odkryją przed Tobą tajemnice najlepszych salonów kosmetycznych i przekażą wiele cennych wskazówek, które z pewnością przydadzą Ci się w pracy zawodowej na stanowisku wizażystki.

  ZDJĘCIA Z KURSU MAKIJAŻU

  Kurs makijażu Bydgoszcz – Jak wygląda program nauczania?

  Nasz kurs makijażu został podzielony na część teoretyczną i praktyczną. W trakcie 5 godzin teorii doświadczeni wykładowcy zapoznają kursantów z higieną pracy w zawodzie, podpowiadają, jak dobrać kosmetyki do poszczególnych rodzajów cery oraz zdradzają tajemnice skutecznej obsługi wymagających klientów. Z kolei 15 godzin praktyki to czas na opanowanie umiejętności wykonywania perfekcyjnego makijażu, zgodnie z nowoczesnymi trendami i wiedzą, zdobytą w trakcie zajęć teoretycznych. Pod okiem doświadczonego instruktora dowiesz się więc jak kleić rzęsy, rysować kreski, dobrać podkład i utrwalić makijaż pudrem.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Jak wygląda egzamin końcowy?

  Nasz kurs makijażu Bydgoszcz kończy się egzaminem wewnętrznym, w trakcie którego absolwenci mają możliwość sprawdzenia nabytej w trakcie zajęć wiedzy i umiejętności. Egzamin praktyczny poprzedzony jest testem, na który składa się 10 pytań. Pozytywny wynik wiąże się z otrzymaniem stosownego certyfikatu oraz zaświadczenia MEN o ukończeniu kursu. Udział w zajęciach daje podstawowe kompetencje do podjęcia pracy na stanowisku wizażystki. Aby skorzystać z takiej możliwości, należy mieć ukończone 18 lat.

   

  Zostań mistrzem makijażu razem z nami!

  Nasz szkoła makijażu Bydgoszcz to miejsce, które doskonale wprowadzi Cię w barwny świat najlepszych charakteryzacji. Nasi instruktorzy dołożą wszelkich starań, by każdy kursant potrafił stworzyć kreatywne makijaże wieczorowe i subtelne stylizacje codzienne. Poprowadzimy Cię przez tajemnice najlepszych fachowców, odkryjemy przed Tobą nowe trendy i pokażemy, jak pracować z klientem, by efekty satysfakcjonowały obie strony. Dołożymy wszelkich starań, by nauczyć Cię pracować twórczo, kreatywnie i w pełni profesjonalnie Zapisz się na nasz kurs jeszcze dziś i zostań mistrzem makijażu razem z nami!