Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs krawiecki BZDZ Bydgoszcz

Chcesz nauczyć się obsługi maszyny do szycia i poznać tajniki projektowania prostych strojów? Marzy Ci się praca pełna kreatywnych wyzwań i szycie ubrań na miarę potrzeb klientów? Poszukujesz niszy na rynku, w której można rozwijać się zawodowo, osiągając satysfakcję z zarobków? Odkryj więc możliwości, jakie daje nasz kurs krawiecki Bydgoszcz! Pokażemy Ci szycie na maszynie krok po kroku i ułatwimy wejście na rynek pracy z kompetencjami, których posiadanie staje się coraz bardziej pożądane przez klientów i pracodawców.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU KRAWIECKIEGO

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
23.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Co daje kurs krawiecki?

  Organizowany w naszym BZDZ Bydgoszcz kurs krawiectwa pozwoli Ci nabyć wiedzę i umiejętności niezbędne do tego, by móc rozpocząć wyjątkową przygodę z szyciem ubrań na miarę swoich potrzeb oraz zgodnie z wymaganiami przyszłych klientów. Jeszcze całkiem niedawno krawiectwo święciło prawdziwe trumfy, a usługi dobrego krawca były wprost rozchwytywane. Dziś profesjonalistów w tej dziedzinie zaczyna brakować, dlatego też nauka krawiectwa stanowi dobry kierunek, by wypełnić niszę na rynku pracy i wpisać się w jego potrzeby.

  ZDJĘCIA Z KURSU KRAWIECKIEGO

  Jakie umiejętności nabędziesz podczas kursu krawieckiego w BZDZ Bydgoszcz?

  W trakcie zajęć, organizowanych w BZDZ, odkryjemy przed Tobą podstawowe tajniki szycia i nauczymy Cię, jak dokonać przeróbek i drobnych naprawek krawieckich ulubionych ciuchów. Przekażemy podstawy kroju i szycia, nauczymy jak przygotować materiał i wykończyć różnorodne ubrania. Dzięki temu już nigdy nie będziesz prosić innych o pomoc w tym zakresie i płacić za pracę, którą można wykonać całkowicie samodzielnie. Kurs szycia od podstaw otwiera nowe możliwości na rynku pracy i zwiększa szansę zatrudnia w branży, w której zapotrzebowanie na profesjonalistów wzrasta w wyjątkowo szybkim tempie.

   

  Jak długo trwa kurs krawiecki i jak wygląda egzamin?

  Kurs szycia dla początkujących, organizowany w naszym ośrodku szkolenia, trwa 28 godzin, z czego aż 20 przeznaczone jest na praktykę. Zajęcia kończy egzamin wewnętrzny w formie testu. Absolwenci otrzymują zaświadczenie MEN, otwierające szansę na podjęcie pracy w zawodzie lub też rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Podstawy krawiectwa pozwalają także na wykonywanie drobnych przeróbek i napraw w zaciszu własnego domu, bez konieczności korzystania z pomocy specjalistów.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Dlaczego warto zrobić kurs krawiecki Bydgoszcz?

  Kurs szycia na maszynie to nie tylko szansa na znalezienie pracy w zawodzie, zyskującym na popularności. Szkoła krawiectwa pozwala również:

  • zaoszczędzić czas, przeznaczony na poszukiwanie dobrego krawca i oczekiwanie na wykonanie zlecenia,
  • wybrać materiały takiej jakości, jakiej oczekujemy,
  • zaoszczędzić pieniądze za proste poprawki i większe przeróbki,
  • nauczyć się szyć ubrania na miarę rzeczywistych potrzeb.

  W BZDZ Bydgoszcz szczególną wagę przykładamy do nauki praktycznych umiejętności, czym zajmują się doświadczeni instruktorzy. Warsztaty szycia rozpoczynamy od podstaw tak, by przekazać wiedzę nawet tym, którzy nigdy nie mieli do czynienia z tego rodzaju aktywnością. Nauka szycia od podstaw to szansa na rozpoczęcie przygody, która może rozwinąć się w wyjątkową pasję lub też zakończyć sukcesem zawodowym na rynku pracy.

   

  Co otrzymujesz od nas na kursie?

  Do dyspozycji naszych kursantów oddajemy profesjonalną pracownię krawiecką, wyposażoną w nowoczesny sprzęt i wszystkie niezbędne materiały. Uczęszczając na zajęcia, będziesz korzystać z maszyn do szycia, przyborów i akcesoriów, dzięki którym nauka szycia od podstaw stanie się wyjątkową przyjemnością. Gwarantujemy również przyjazną atmosferę i pełne wsparcie profesjonalnej kadry, dzięki której nasz kurs krawiecki jest najczęściej wybierany przez osoby, chcące poznać tajniki szycia lub rozpocząć pracę w tym właśnie zawodzie.