Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs koparko ładowarki BZDZ Bydgoszcz

Godziwe wynagrodzenie i duże możliwości na rynku pracy to cele, do których warto dążyć, planując swoją przyszłość zawodową. Zdobycie odpowiednich kwalifikacji ułatwia to zadanie. Dlatego też oferujemy nasz kurs koparko ładowarki Bydgoszcz, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności, związanych z obsługą tych właśnie maszyn, otwiera szanse na pracę w branżach, które nieustannie się rozwijają i w których zapotrzebowanie na specjalistów wciąż wykazuje tendencję wzrostową.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLENIA NA KOPARKO ŁADOWARKI

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
23.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Co nam daje kurs na koparko ładowarkę?

  Organizowany przez nasz BZDZ Bydgoszcz kurs koparko ładowarki pozwala zdobyć uprawnienia na maszynę, będącą jedną z najczęściej wykorzystywanych maszyn podczas prac ogólnobudowlanych, robót drogowych oraz w wielu różnorodnych dziedzinach przemysłu. Nasi kursanci zyskują profesjonalne przygotowanie do pracy jako operator koparko ładowarki kurs natomiast daje szansę zarówno wejścia na rynek pracy, jak i poszerzenia swoich kwalifikacji, pozwalając na zmianę stanowiska czy branży. Kurs operatora koparko ładowarki oraz zdobyte dzięki niemu kalifikacje, umożliwiają obsługę maszyn w zakresie III klasy uprawnień, dając możliwość pracy koparką do 4 ton i ładowarką do 8 ton masy całkowitej.

  ZDJĘCIA Z KURSU NA KOPARKO ŁADOWARKI

  Ile trwa kurs na operatora koparko-ładowarki?

  Każdy kurs, organizowany w BZDZ Bydgoszcz, składa się zarówno z części teoretycznej, jak i nauki praktycznych umiejętności. Tak więc kurs koparko ładowarki otwiera seria wykładów, pozwalających m.in. zapoznać się z budową sprzętu, sposobami jego użytkowania oraz specyfiką pracy w zawodzie operatora. Zajęcia teoretyczne obejmują również dokumentację techniczną oraz przepisy BHP. Zajęcia przebiegają pod czujnym okiem naszych instruktorów. Kurs na koparkę w BZDZ Bydgoszcz i trwa 134 godziny, z czego 52 zajmuje teoria, a 82 ćwiczenie praktycznych umiejętności (przewidzianych dla całej grupy szkoleniowej).

   

  Wymagania i egzamin na operatora koparko ładowarki

  Aby odbyć kurs koparko ładowarki w naszym ośrodku i uzyskać uprawnienia operatora koparki i ładowarki, należy:

  • mieć ukończone 18 lat,
  • posiadać przynajmniej podstawowe wykształcenie,

  Nasze zajęcia pozwalają zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności obsługi maszyny, jaką jest koparko ładowarka. Egzamin przeprowadzany jest przed Komisją Państwową, która powoływana jest przez IMBiGS. Składa się na niego część teoretyczna i praktyczny sprawdzian nabytych podczas kursu umiejętności.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Dlaczego warto zrobić kurs koparko ładowarki Bydgoszcz?

  Zdobądź cenione na rynku kwalifikacje i zapisz się na nasz kurs operatora koparki jeszcze dziś. U nas uzyskasz cenione uprawnienia dzięki wsparciu doświadczonej kadry i programowi nauczania, opracowanemu przez specjalistów w swojej dziedzinie. Oferujemy kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodzie oraz profesjonalne wsparcie tak, by egzamin koparko ładowarki stał się wyłącznie formalnością. Gwarantujemy niezbędne materiały dydaktyczne i zapewniamy pozytywną atmosferę, sprzyjającą nabywaniu pożądanych umiejętności, otwierających nowe perspektywy na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.