Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs kadry i płace BZDZ Bydgoszcz

Kadry i płace to szkolenie, pozwalające zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne, niezbędne do podjęcia zatrudnienia w działach kadrowo-płacowych różnych firm i przedsiębiorstw. Zajęcia uwzględniają najnowsze zmiany w przepisach i pozwalają zapoznać uczestników z podstawowymi zagadnieniami kadrowo-płacowymi. Kurs kadry i płace Bydgoszcz to również szansa na naukę umiejętności obsługi programu Płatnik, dzięki czemu możliwy będzie dalszy rozwój zawodowy oraz zwiększenie swoich możliwości na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy w Polsce.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU KADR I PŁAC

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
23.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Czego nauczysz się na kursie kadr i płac?

  Celem naszego szkolenia kadry i płace jest przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności, powiązanych z prawem pracy, systemami wynagradzania oraz aktualnymi zasadami ubezpieczeń społecznych. W trakcie zajęć poruszony zostaje cały szereg zagadnień, związanych z prawnymi regulacjami stosunków pomiędzy pracownikiem i pracodawcą, rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz polityką kadrowo-płacową w różnych firmach i przedsiębiorstwach. Aby zostać uczestnikiem szkolenia kadry i płace Bydgoszcz, należy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać minimum średnie wykształcenie.

  ZDJĘCIA Z KURSU KADR I PŁAC

  Jak wygląda program kursu kadry i płace Bydgoszcz?

  Kurs kadry i płace od podstaw to wyjątkowa szansa na zdobycie podstawowych kompetencji do podjęcia pracy w dziale kadrowo-płacowym. W trakcie kursu wykładowcy i instruktorzy skupiają się na całym szeregu zagadnień, ułatwiających rozpoczęcie kariery w zawodzie. Kurs kadrowy Bydgoszcz porusza tematy:

  • nowych zasad ubezpieczeń społecznych,
  • rodzajów umów o pracę i sposobów ich rozwiązywania,
  • czasu pracy, w tym również nadgodzin oraz pracy w niedziele i święta,
  • prowadzenia aktów osobowych,
  • uprawnień wynikających z rodzicielstwa,
  • obowiązkowych szkoleń BHP i badań lekarskich, niezbędnych na poszczególnych stanowiskach.

  Nasz kurs kadry i płace to również szansa na opanowanie umiejętności obsługi programu Płatnik, co znacząco zwiększa możliwości na rynku pracy, pozwalając jednocześnie na dalszy rozwój zawodowy.

   

  Jak wygląda egzamin kursu kadr i płac?

  Kurs kadrowy, organizowany przez BZDZ, kończy się egzaminem wewnętrznym, dzięki któremu istnieje szansa sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności, nabytych w trakcie kolejnych zajęć. Do egzaminu kursanci przygotowują się w trakcie 50 godzin spotkań, obejmujących 20 godzin teorii oraz 30 godzin praktyki. Egzamin składa się z 10 pytań testowych oraz części praktycznej, w trakcie której można wykazać się umiejętnością zastosowania zdobytej wiedzy w konkretnych sytuacjach.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Czy po zdaniu egzaminu otrzymuje się certyfikat?

  Kurs kadrowy Bydgoszcz pozwala na zdobycie podstawowej wiedzy i kompetencji, związanych z zagadnieniami kadrowo-płacowymi. W trakcie zajęć uczestnicy nabywają również umiejętność obsługi popularnego programu Płatnik.  Absolwenci otrzymują stosowne zaświadczenie MEN, potwierdzające odbycie kursu i nabycie nowych kwalifikacji. Dzięki temu mogą oni podjąć zatrudnienie w działach kadrowo-płacowych firm i przedsiębiorstw oraz świadomie zatrudniać pracowników we własnej działalności.