Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs informatyczny BZDZ Bydgoszcz

Nasz kurs informatyczny Bydgoszcz to odpowiedź na potrzeby osób, które chcą rozpocząć pracę w zawodzie informatyka, zdobywając najważniejszą wiedzę i umiejętności z zakresu języków programowania. Kurs komputerowy stwarza solidną bazę do dalszego kształcenia w niezwykle przyszłościowym, a zarazem pożądanym przez pracodawców kierunku. Decydując się na udział w szkoleniu dla początkujących, poznasz tajniki programowania i administrowania bazami danych oraz zagłębisz się w zagadnienia, związane z obsługą lokalnych sieci, zwiększając tym samym swoje szanse na sukces na rynku pracy. 

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU INFORMATYCZNEGO

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
24.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Nasze kursy komputerowe w Bydgoszczy przeznaczone są dla osób, które dopiero wkraczają na ścieżkę zawodową w branży informatycznej. Wybierając nasz kurs informatyczny dla początkujących, możesz więc liczyć na zrozumiały język oraz wiele praktycznych wskazówek, które ułatwią Ci rozpoczęcie pracy w zawodzie. Doświadczony zespół profesjonalnych wykładowców i instruktorów zadba o Twoje kompetencje oraz rzetelną wiedzę w przystępnej formie nauczania, dzięki której opanujesz nowe umiejętności w zaskakująco szybkim tempie.

  Czego nauczysz się na kursie informatycznym?

  Wybierając kursy informatyczne dla dorosłych, organizowane przez BZDZ Bydgoszcz, możesz liczyć na kompendium wiedzy teoretycznej oraz nabycie praktycznych zdolności, pozwalających na rozpoczęcie pracy w branży IT. Na zajęciach:

  • poznasz podstawy programowania,
  • opanujesz zasady zakładania baz danych,
  • nauczysz się administrowania bazami danych,
  • dowiesz się, jak obsługiwać lokalne sieci komputerowe i w jaki sposób nadzorować ich pracę.

  Takie profesjonalne przygotowanie do pracy na stanowiskach, związanych z branżą informatyczną, zwiększa szanse na rynku pracy i pozwala ugruntować swoją pozycję w oczach pracodawcy. 

  ZDJĘCIA Z KURSU INFORMATYCZNEGO

  Naucz się podstaw programowania w BZDZ Bydgoszcz

  Świat programowania może wydawać się nieco skomplikowany, zwłaszcza dla osób, które nie miały z nim jeszcze styczności. To właśnie dla nich stworzyliśmy nasz kurs informatyczny Bydgoszcz, dzięki któremu każdy uczestnik pozna podstawy programowania, niezbędne do dalszego poszerzania kompetencji. Nasz profesjonalny zespół doświadczonych wykładowców i instruktorów, odkryje przed Tobą wszystkie zasady programowania, omówi narzędzia programistyczne i pokaże, jak zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce. A wszystko to w ciągu 20 godzin spotkań, z których aż 14 przeznaczymy na warsztaty praktyczne.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Jakie zagadnienia poruszamy na kursie informatycznym

  Kurs informatyczny dla początkujących, znajdujący się w naszej ofercie, znacząco poszerza możliwości na rynku pracy. W trakcie zajęć poprowadzimy Cię krok po kroku przez wszystkie etapy, począwszy od przygotowania stanowiska pracy, przez zagadnienia związane z lokalnymi sieciami komputerowymi, aż po programowanie i administrowanie bazami danych. Naszym kursantom zapewniamy materiały dydaktyczne, nowocześnie wyposażone sale, a także wsparcie kompetentnego zespołu, który dołoży wszelkich starań, by w jak najlepszym stopniu przygotować ich do pracy w zawodzie. Cykl spotkań zakończy egzamin wewnętrzny, składający się min. z 10 pytań.

  Czy warto zrobić kurs informatyczny Bydgoszcz?

  Kurs informatyczny Bydgoszcz to wyjątkowa szansa, by poszerzyć swoje kompetencje lub świadomie wejść na rynek pracy w rozwojowym sektorze, nieustannie potrzebującym specjalistów z branży IT. Taka inwestycja z pewnością zwróci się w bliższej lub dalszej przyszłości w postaci zainteresowania pracodawców, atrakcyjnego wynagrodzenia i możliwości wykonywania obowiązków zawodowych na najwyższym poziomie.