Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs grafiki komputerowej BZDZ Bydgoszcz

Grafika komputerowa to dziedzina z ogromnym potencjałem, który warto wykorzystać, planując drogę rozwoju zawodowego. Dla osób, które poszukują ciekawej pracy z nieograniczonymi możliwościami rozwoju, podążają za nowoczesnymi trendami technologicznymi i nie boją się kreatywnych wyzwań, przygotowaliśmy kurs grafiki komputerowej Bydgoszcz. Każdy uczestnik kursu uzyska kompleksowe przygotowanie do podjęcia zatrudnienia na stanowisku grafika komputerowego zarówno w agencjach reklamowych, biurach projektowych, jak i w działach marketingu dużych i małych przedsiębiorstw.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
24.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Jeśli marzysz o pracy na stanowisku grafik komputerowy kursy w BZDZ Bydgoszcz będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! W trakcie zajęć przekażemy Ci niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym zaczniesz tworzyć własne projekty za pomocą komputerowych programów graficznych. Dzięki nabytym kompetencjom, będziesz mógł współpracować przy tworzeniu materiałów reklamowych w agencjach i biurach lub też rozpocząć pracę na własny rachunek, w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej.

  Czego nauczysz się na kursie grafiki komputerowej?

  Nasz kurs grafiki komputerowej Bydgoszcz skierowany jest do osób, które chcą wejść w świat grafiki, poznać tajniki pracy specjalistów i nauczyć się przygotowywania materiałów reklamowych wysokiej jakości. Nasi wykładowcy i instruktorzy przekażą Ci wiedzę z zakresu:

  • wykorzystania popularnych programów graficznych,
  • fotomontażu,
  • retuszu,
  • przygotowania materiałów reklamowych, takich jak plakaty, banery czy ulotki.

  Ukończenie kursu sprawi, że będziesz w stanie samodzielnie wykonać projekt graficzny i zrealizować go z wykorzystaniem najpopularniejszych programów komputerowych.

  ZDJĘCIA Z KURSU GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

  Zdobądź umiejętności obsługi programów graficznych

  Obsługa programów graficznych to codzienność zawodowa grafika komputerowego. Dlatego też nasz kurs grafiki komputerowej przygotuje Cię do pracy z najpopularniejszym oprogramowaniem, takim jak Adobe Photoshop, Coreldraw czy Illustrator. W trakcie zajęć nauczysz się zastosowania w praktyce grafiki rastrowej i grafiki wektorowej, dzięki czemu całkowicie samodzielnie przygotujesz logo dla klienta, baner reklamowy na jego stronę internetową, a także foldery i ulotki, reklamujące oferowane przez niego towary i usługi. 

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Zadania programowe na kursie grafiki komputerowej 

  Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę w branży, jaką jest grafika komputerowa kurs organizowany przez BZDZ będzie idealnym punktem wyjściowym do rozwoju kariery. Każdy kandydat na grafika, który zdecyduje się na udział w naszym szkoleniu, będzie potrafił obsłużyć podstawowe programy graficzne, wykonać rysunek wektorowy, plakat, ulotki i baner. Nauczymy Cię również retuszu fotografii i tworzenia realistycznych fotomontaży. Taka edukacja otworzy przed Tobą drzwi do kariery w zawodzie z olbrzymim potencjałem rozwojowym i szansą na wykorzystanie w praktyce swoich kreatywnych pomysłów.

  Jak wygląda egzamin na grafika?

  Nasz kurs grafiki komputerowej Bydgoszcz trwa 20 godzin, z czego aż 16 przeznaczamy na zajęcia praktyczne, by nasi kursanci nabyli niezbędne kwalifikacje i umiejętności. Szkolenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich i kończy się egzaminem wewnętrznym, przeprowadzanym przez instruktora. Na egzamin składa się min. 10 pytań. Kursanci, którzy zaliczą egzamin, otrzymują zaświadczenie MEN oraz kompetencje niezbędne do wykonywania prac z zakresu grafiki komputerowej.