Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs fryzjerski BZDZ Bydgoszcz

Odpowiednio dobrana i ułożona fryzura poprawia nie tylko wygląd, ale również i nastrój. To niezwykle ważny element codzienności, któremu wiele osób przypisuje wyjątkowe znaczenie. Interesują Cię nowe trendy we fryzjerstwie, a stylizacja włosów to Twoja pasja? Szukasz przyszłościowego zawodu, w którym można nieustannie się rozwijać? Poszukujesz miejsca, w którym możesz nauczyć się profesjonalnego układania, ścinania czy farbowania włosów oraz poznać tajemnice najlepszych salonów fryzjerskich w Polsce? Zapraszamy na nasze kursy fryzjerskie Bydgoszcz!

Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą zapoznać się z tajnikami modelowania i strzyżenia włosów oraz dowiedzieć się, jak dobrać fryzurę do twarzy i charakteru klienta. Organizowany w BZDZ kurs fryzjerski przeznaczony jest dla prawdziwych pasjonatów, chcących pogłębić swoją wiedzę i umiejętności lub rozpocząć pracę w tej właśnie branży. Nasza doświadczona kadra wykładowców-praktyków dołoży wszelkich starań, by odkryć przed Tobą wszystkie tajemnice perfekcyjnej stylizacji włosów i nauczyć Cię, jak zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce!

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLENIA FRYZJERSKIEGO

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
24.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Jak długo trwa kurs fryzjerstwa?

  Nasz kurs fryzjerski dla początkujących odbywa się stacjonarnie w siedzibie BZDZ. To właśnie tutaj nasi kursanci uczą się tworzyć własne stylizacje i wykonywać perfekcyjne fryzury. Poznając przy tym różne techniki strzyżenia, które będą z powodzeniem wykorzystywać w późniejszej praktyce zawodowej. Kurs na fryzjera trwa 40 godzin, z czego aż 28 przeznaczamy na praktykę. Dzięki temu nasza oferta cieszy się tak dużym powodzeniem, a absolwenci szybko i pewnie wkraczają na rynek pracy w branży fryzjerskiej.

   

  Czy da się zostać fryzjerem bez szkoły?

  Nie da się ukryć, że to właśnie różnorodne kursy i szkolenia budują wartość pracownika na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Bez odpowiedniego przygotowania, zarówno teoretycznego, jak i praktycznego, trudno zostać specjalistą w danej dziedzinie. Dotyczy to również branży fryzjerskiej. Kurs fryzjerstwa męskiego i damskiego pozwala zapoznać się nie tylko z tradycyjnymi technikami strzyżenia i modelowania, ale również i z nowoczesnymi trendami, obowiązującymi w modnych stylizacjach. Bez tego zdobycie stałych klientów będzie wyjątkowo trudne, a osiągnięte efekty mogą mijać się z oczekiwaniami.

  ZDJĘCIA Z KURSU FRYZJERSKIEGO

  kurs fryzjerski Bydgoszcz
  szkolenie fryzjerskie Bydgoszcz
  kurs stylizacji włosów Bydgoszcz

  Czy po kursie fryzjerskim można otworzyć salon?

  Aby rozpocząć organizowany przez nasz BZDZ kurs fryzjerstwa, należy mieć ukończone 18 lat. Proponowane przez nas szkolenie daje możliwość pracy w zawodzie fryzjera, również we własnym salonie fryzjerskim. Wcześniej jednak każdy kursant zdaje egzamin wewnętrzny, potwierdzający kwalifikacje i zdobyte kompetencje. Na egzamin ten składa się 40 pytań teoretycznych oraz zadanie praktyczne, polegające na wykonaniu określonej stylizacji czy konkretnej fryzury. Nasi doświadczeni wykładowcy dokładają wszelkich starań, by wyzwania te nie stanowiły większego problemu, a przyswojona w trackie zajęć wiedza, pozwoliła udzielić prawidłowych odpowiedzi na wszystkie pytania.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Ile zarabia się w salonie fryzjerskim?

  Nasi absolwenci mogą rozpocząć karierę zawodową jako pracownik profesjonalnego salonu fryzjerskiego lub też jego właściciel. Jak wiadomo, to właśnie stałe podnoszenie kwalifikacji oraz gromadzenie nowych umiejętności, warunkuje pozycję na rynku pracy. Luksusowe salony fryzjerskie oferują wynagrodzenie w wysokości nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie. Warto więc inwestować w swój własny rozwój, co umożliwia właśnie oferowany przez nas kurs fryzjerstwa męski i damski.