Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs florystyki BZDZ Bydgoszcz

Zawód florysta nigdy nie straci na popularności. Jeśli jesteś osobą, której nie obcy jest zmysł estetyczny, a zamiłowanie do roślin stanowi ważny element Twojej codzienności z pewnością doskonale odnajdziesz się w tym właśnie kierunku. Połącz pasję z pracą zawodową i rozpocznij kurs w naszym BZDZ Bydgoszcz! Nasz kurs florystyki Bydgoszcz dostarczy Ci wszelkiej wiedzy, związanej z tworzeniem wyjątkowych kompozycji florystycznych i dostosowywaniem ich do różnych okazji. Przestaną być Ci obce bukieciarstwo i dekoracje ślubne, a odkrywając tajemnice najlepszych przedsiębiorstw florystycznych, zapoznasz się również z technikami świadczenia usług w tej właśnie branży. Nauczymy Cię jak projektować i wykonywać dekoracje roślinne i w jaki sposób aranżować wnętrza z ich wykorzystaniem. Ukończenie kursu otworzy przed Tobą nowe możliwości kariery, a doświadczony zespół naszych wykładowców dołoży wszelkich starań, by zdobyte umiejętności przełożyły się na jakość pracy w zawodzie florysty.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLENIA FLORYSTYCZNEGO

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
23.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Kim jest florysta?

  Florysta to osoba, która w realny sposób wpływa na walory estetyczne naszego otoczenia. Tworzy przepiękne dekoracje z roślin i komponuje ozdoby na każdą okazję. W profesjonalnych pracowniach florystycznych powstają prawdzie dzieła sztuki, przy wykorzystaniu tego, co zaoferowała nam natura. Florysta to nie tylko bukieciarz, ale również i twórca wyjątkowych aranżacji oraz znawca nowoczesnych trendów na światowych rynkach. Dzięki naszemu stacjonarnemu kursowi, możesz poznać wszystkie tajniki pracy w tym właśnie zawodzie. Aby skorzystać z takiej możliwości wystarczy:

  • minimum podstawowe wykształcenie,
  • ukończone 16 lat,
  • chęć do rozwoju i nabywania nowych umiejętności.

  To naprawdę niewiele, by realizować się jako florystyka zwód ten bowiem niesie ze sobą wiele satysfakcji, oferując przy tym sporo wyzwań i nieograniczone możliwości dalszego rozwoju.

  ZDJĘCIA Z KURSU FLORYSTYCZNEGO

  wiązanka kwiatów
  szkolenie florystyczne Bydgoszcz
  kurs florystyczny Bydgoszcz

  Co można robić po kursie florystycznym?

  Nasz szkoła florystyczna przygotowuje do pracy w charakterze florysty. Wbrew powszechnemu mniemaniu, kwiaciarnie florystyczne stwarzają ogromną szansę poszerzania kwalifikacji, gromadzenia nowych umiejętności i nabywania ciekawych kompetencji. Pracując jako florysta, będziesz kształtować walory estetyczne otoczenia, aranżować wnętrza na wyjątkowe okoliczności i tworzyć z pasją kreatywne kompozycje.

  Otworem staną przed Tobą również branżowe konkursy i spotkania, a tajemnice światowych mistrzów florystyki będą Twoją zawodową codziennością. Ukończenie szkolenia umożliwi podjęcie pracy w zawodzie florysta szkoła daje również możliwość otworzenia działalności gospodarczej i pracy na własny rachunek.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Jak wygląda egzamin z florystyki?

  Organizowany przez nasz BZDZ kurs florystyczny pozwala zdobyć niezbędne umiejętności i wiedzę, a zgromadzone w trakcie nauki kompetencje zawodowe potwierdza egzamin wewnętrzny. Nauczanie trwa 50 godzin, w ramach których przewidzieliśmy aż 38 godzin zajęć praktycznych. Na egzamin zawodowy składa się natomiast:

  • 40 pytań teoretycznych,
  • egzamin praktyczny, sprowadzający się do wykonania przez kursanta ściśle określonego zadania.

  Zaliczenie egzaminu otwiera przed absolwentami drogę do pracy w zawodzie, w którym najważniejszym czynnikiem będzie szeroko pojęta florystyka szkoła umożliwia również wykonywanie kompozycji roślinnych czy florystycznych dekoracji wnętrz w ramach własnej działalności gospodarczej.