Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs Excel BZDZ Bydgoszcz

Kurs Excel Bydgoszcz, organizowany przez nasz BZDZ, przeznaczony jest dla osób, chcących zdobyć kluczową wiedzę, związaną z pracą z arkuszami kalkulacyjnymi. Uczestnicząc w zajęciach, poznasz więc podstawowe funkcje Microsoft Excel i nauczysz się wykorzystywać je w praktyce. Pokażemy Ci, jak swobodnie pracować z programem, realizując powierzone zadania zdecydowanie szybciej i podnosząc na znacznie wyższy poziom jakość wykonywanych obowiązków zawodowych. Nasze szkolenie Excel dedykowane jest osobom, rozpoczynającym dopiero przygodę z programem, które chciałby poszerzyć swoje umiejętności i zdobyć nowe kompetencje na rynku pracy.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU EXCEL

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
23.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Szkolenia komputerowe już od lat cieszą się dużą popularnością, niezależnie od poziomu zaawansowania użytkowników urządzenia. Dotyczy to również programu Excel, będącego jednym z najważniejszych narzędzi, jeśli chodzi o pracę z danymi. Dlatego też oferujemy kurs Excela dla początkujących, w ramach którego uczestnicy mogą poznać kilka przydatnych funkcji i nauczyć się wykorzystywać je w praktyce. Zdobyta w ten sposób wiedza przyda się w pracy biurowej, ale zwiększy również kompetencje pracownika w oczach potencjalnego pracodawcy.

  Czego nauczysz się na kursie Excela?

  Oferowany przez nasz BZDZ Excel kurs podstawowy pozwoli poznać wiele przydatnych funkcji programu, które – w zależności od indywidualnych potrzeb – będzie można wykorzystać w codziennej pracy. Korzystając ze wsparcia naszych instruktorów, nauczysz się m.in.:

  • wpisywania liczb w komórki, ich sortowania, filtrowania czy usuwania,
  • podstawowych formuł, przydatnych w pracy z programem Microsoft Excel,
  • tworzenia prostych wykresów, zestawień czy tabel i analizy danych z ich wykorzystaniem,
  • edycji wprowadzonych danych.

  Program szkolenia realizowanego w BZDZ obejmuje wszystkie zagadnienia, zapewniające komfortową pracę na jednym z najważniejszych programów pakietu MS Office.

  ZDJĘCIA Z KURSU EXCEL

  Zdobądź kompetencje z obsługi programu MS Excel!

  Jeśli zdecydujesz się zapisać na nasze kursy z Excela, zagwarantujemy Ci praktyczną naukę jednego z najczęściej wykorzystywanych w pracy biurowej programów. To szansa, by zyskać w oczach pracodawcy i zwiększyć efektywność wykonywanej pracy.

  Dzięki wsparciu naszych trenerów przekonasz się, że praca z dużą ilością danych wcale nie musi być trudna! Zdobytą wiedzę wykorzystasz, formatując poszczególne komórki, tworząc tabele i wykresy, wykorzystywane do prezentacji danych oraz zastępując stos dokumentów wirtualnymi arkuszami programu Excel. To umiejętności niezwykle doceniane na współczesnym rynku pracy, o czym warto przekonać się, wybierając nasz kurs Excel podstawowy.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Jak długo trwa szkolenie z obsługi programu MS Excel?

  Organizowany przez nasz BZDZ kurs przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z programem Excel, trwa 14 godzin. Przez 4 godziny wykładowca poruszy najważniejsze tematy, związane z interfejsem programu, arkuszami kalkulacyjnymi i podstawowymi pojęciami, niezbędnymi do zrozumienia istoty pakietu Microsoft Office. Następne 10 godzin poświęcone zostanie natomiast praktycznej nauce, dzięki której każdy kursant zakończy szkolenie z podstawową wiedzą, pozwalającą na wykorzystanie najważniejszych funkcji Excela w praktyce.

  Wymagania i egzamin

  Kurs Excel Bydgoszcz dedykowany jest wszystkim pełnoletnim osobom, które chcąc rozpocząć przygodę z programem, poszerzając tym samym swoje kompetencje na rynku pracy. Spotkania kończy egzamin wewnętrzny, przeprowadzany przez wykładowcę, na który składa się min. 10 pytań, sprawdzających nabytą wiedzę merytoryczną i umiejętności praktyczne. Kursanci z pozytywnym wynikiem otrzymują zaświadczenie MEN, poświadczające zdobycie kompetencji, niezbędnych do rozpoczęcia pracy z programem Excel.