Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs cukierniczy BZDZ Bydgoszcz

Pieczenie to Twoja pasja? Uwielbiasz przygotowywać i dekorować słodkie wypieki? Chcesz nauczyć się piec efektowne torty i zachwycające smakiem ciasta? W takim razie zapraszamy na nasz kurs cukierniczy Bydgoszcz! Nauczymy Cię podstaw cukiernictwa, pokażemy Ci, jak przygotowywać słodkie potrawy, którymi zachwycisz domowników, gości i klientów oraz zdradzimy Ci tajemnice prawdziwych mistrzów w branży. Dzięki warsztatom w BZDZ Bydgoszcz zyskasz wiedzę i doświadczenie, które otworzą przed Tobą drzwi do kariery w zawodzie cukiernika!

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU CUKIERNICZEGO

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
23.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Szkolenia cukiernicze Bydgoszcz to szansa na poznanie od podstaw wszystkich tajemnic, związanych z przygotowaniem perfekcyjnych wypieków. Z nami nabędziesz umiejętności wypiekania wyjątkowych deserów, dowiesz się, jak łączyć smaki i dekorować słodkości, by przyciągały uwagę i budziły zachwyt  nie tylko smakiem, ale również i wyglądem. Zdobycie zawodu cukiernika otwiera możliwość prowadzenia własnej cukierni, ale również pozwala na zostanie specjalistą w zawodzie, cenionym nie tylko w Polsce, ale również i poza jej granicami.

  Czego nauczysz się na kursie cukierniczym?

  Jeśli zdecydujesz się zapisać na nasz kurs cukierniczy dla początkujących, nauczymy Cię podstaw cukiernictwa, a więc wykonywania różnego rodzaju ciast i wyrobów cukierniczych tak, by wpasowały się one w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, poznasz zasady dobierania produktów do swoich wyrobów, a także najważniejsze techniki cukiernicze. W ramach zajęć nauczysz się również dekorować przygotowane wypieki, by zaskoczyć konsumentów ich wyjątkowym wyglądem. Kończąc nasz kurs cukierniczy torty, ciasta i inne wypieki nie będą dla Ciebie żadnym wyzwaniem!

  ZDJĘCIA Z KURSU CUKIERNICZEGO

  Warunki przystąpienia do kursu cukierniczego!

  Serdecznie zapraszamy na warsztaty wszystkie osoby chcące kształcić się w niezwykle przyszłościowym, a zarazem pożądanym przez pracodawców kierunku. Jedynym warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest ukończony 16 rok życia. Przydatny będzie jednak również zapał do pracy, zdolności manualne, rozwinięty zmysł smaku oraz prawdziwa pasja do pieczenia, która przełoży się na sukcesy w wymarzonym zawodzie.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Zdobądź kwalifikacje jako cukiernik razem z BZDZ

  Zapraszamy wszystkich chętnych na kurs cukierniczy dla początkujących, organizowany w naszym BZDZ. Na wszystkich pasjonatów przygotowywania słodkości, czeka zespół doświadczonych instruktorów, gotów służyć radą i doświadczeniem w trakcie spotkań. Czas trwania kursu wynosi 50 godzin, z czego aż 40 poświęcimy na praktyczne przygotowane do pracy w zawodzie. To solidna podstawa do dalszego rozwoju i poważne wsparcie w określeniu drogi życiowej, poprzez rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

  Kurs cukierniczy Bydgoszcz – zdobądź zaświadczenie MEN

  Jeśli chcesz pracować w zawodzie cukiernika, nasz kurs cukierniczy Bydgoszcz będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Z nami:

  • od kuchni poznasz techniki wypiekania perfekcyjnych deserów,
  • nauczysz się obsługiwać sprzęt,
  • dowiesz się jak korzystać ze sztuczek, znanych wyłącznie prawdziwym mistrzom cukiernictwa.

  Potwierdzeniem zdobytych umiejętności będzie egzamin wewnętrzny, przeprowadzony przez instruktora. Składa się on z 10 pytań teoretycznych oraz wyzwania praktycznego. Pozytywny wynik oznacza otrzymanie zaświadczenia MEN i możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w zawodzie cukiernika.