Centrum Kształcenia Kadr Bydgoszcz

Kurs barmański BZDZ Bydgoszcz

Jeśli pragniesz poznać tajemnice przygotowywania i serwowania wyjątkowych drinków i chciałbyś spróbować swoich sił w zawodzie barmana, zapisz się na nasz kurs barmański Bydgoszcz. Zapraszamy wszystkie osoby, które do tej pory nie miały możliwości spróbować swoich sił w tej właśnie profesji. Nasi kursanci zapoznają Cię w teorii i praktyce z istotą pracy za barem oraz nauczą przyrządzać klasyczne drinki i napoje mieszane. Szkolenie kompleksowo przygotuje Cię do pracy na stanowisku barmana, otwierając tym samym wiele możliwości na rynku pracy.

ZAPYTAJ O CENĘ I NAJBLIŻSZE TERMINY KURSU BARMAŃSKIEGO

NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNA SIĘ
23.07.2024

Formularz zapisu na kurs

  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon

  Uwagi / Dodatkowe informacje

  Wysyłając formularz akceptujesz politykę prywatności i RODO

  Czego nauczysz się podczas kursu barmańskiego?

  Przygotowane przez nasz BZDZ szkolenie barmańskie da kursantom solidne podstawy do pracy w wymarzonym zawodzie. Doświadczona kadra w sposób kompetentny przekaże swoją wiedzę i umiejętności z zakresu sprzętu i wyposażenia barmana, etyki zawodowej i obsługi klienta. Na zajęciach dowiesz się również, jak miksować napoje i tworzyć z nich wyjątkowe kompozycje smakowe. Szkolenie barmanów zawiera w sobie również szereg zagadnień, związanych z rachunkowością i rozliczeniami, niezbędnymi w pracy za barem. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom przed naszymi kursantami otworzy się sektor branży rozrywkowej, choć mogą oni również wykorzystać nowe umiejętności w życiu codziennym, zachwycając znajomych kolorowymi napojami.

  ZDJĘCIA Z KURSU BARMAŃSKIEGO

  Jak wygląda egzamin na barmana?

  Kursy barmańskie, przeprowadzane w naszym BZDZ Bydgoszcz, kończą się egzaminem wewnętrznym, stanowiącym formę potwierdzenia wiedzy i umiejętności, nabytych w trakcie zajęć. Na egzamin składa się:

  • 8 pytań, sprawdzających wiedzę teoretyczną,
  • część praktyczna, w trakcie której można wykazać się umiejętnościami barmańskimi.

  O pozytywny wynik zadba doświadczona kadra instruktorów, którzy kompleksowo przeprowadzą kursantów przez cały proces zdobywania kwalifikacji – od podstawowej wiedzy, związanej z zawodem, aż po umiejętność serwowania klasycznych drinków i mieszanych napojów. Nasi absolwenci otrzymują stosowne zaświadczenie MEN i z powodzeniem rozpoczynają swoją karierę w wymarzonym zawodzie, sprawdzając się doskonale w wykonywaniu powierzonych im obowiązków.

   

  Jak długo trwa kurs barmański?

  Kurs barmański Bydgoszcz trwa 16 godzin. W tym czasie 6 godzin poświęconych zostanie teorii, natomiast kolejne 10 godzin to już zajęcia praktyczne, dzięki którym kursanci pewnie wejdą na rynek pracy w wybranej profesji. Co ważne, wybór takiego właśnie zawodu otwiera przed absolwentami nieograniczone możliwości rozwoju, a nabywanie kolejnych kompetencji i umiejętności pozwala zbudować silną pozycję na rynku pracy. To wyjątkowa możliwość w czasach, gdy zawód barmana zyskuje na popularności, co z kolei przekłada się na satysfakcjonujące zarobki i możliwość atrakcyjnej pracy na polskich i zagranicznych rynkach.

  MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KURSU? – ZADZWOŃ TEL. 889-804-846!

  Co trzeba zrobić, żeby zostać barmanem?

  Aby zostać barmanem, wystarczy skorzystać z naszej oferty. Szkoła barmanów w BZDZ czeka już na wszystkie pełnoletnie osoby, które nie boją się nowych wyzwań i chcą wzbogacić swoje doświadczenie zawodowe o pracę za barem. Z nami zadanie to będzie znacznie łatwiejsze! Przekonaj się, jak wiele możliwości otworzy się przed Tobą po ukończeniu kursu i wkroczeniu na rynek pracy ze zdobytymi kompetencjami.