I MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

1 października 2020 r. odbyły się I mistrzostwa w biegach przełajowych pod patronatem Centrum Park Wodny. W duchu rywalizacji fair play na starcie stanęło 48 zawodników – zdolnych, ambitnych sportowców reprezentujących każdą z klas 1-3. Biegi nigdy nie są łatwe i przyjemne, kto startuje, wie, jaki to wysiłek. 900 i 1800 metrów w warunkach leśnych wyłoniło zwycięzców i najlepszych średniodystansowców naszej szkoły. W kategorii dziewcząt Mistrzynią Szkoły została Natalia Łangowska z kl. 2b. Na drugim miejscu uplasowała się Martyna Daszek z kl. 3c, zaś na trzecim – Wiktoria Hinz z kl. 2b. W kategorii chłopców Mistrzem Szkoły został Karol Dobbek z kl. 3a. Tytuł wicemistrza powędrował do Łukasza Tylickiego z kl. 3a, a na trzecim miejscu podium znalazł się Maksymilian Drążek z kl.2c. 
Ogromne emocje wzbudziły sztafety klasowe (2+2). Bezkonkurencyjną okazała się sztafeta klasy 3a w składzie Dawid Dorau, Patrycja Rydzkowska, Ewelina Doczyk i Karol Dobbek, zostając MISTRZAMI SZKOŁY. 
Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw został zdobywca 2 złotych medali – w kategorii indywidualnej i w sztafecie – Karol Dobbek. 
Wszyscy zwycięzcy otrzymali medale i dyplomy oraz nagrody, między innymi ufundowane przez Park Wodny Chojnice karnety na basen oraz vouchery do pizzerii Laguna w Chojnicach. 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia na starcie za rok!

Organizatorzy – nauczyciele wychowania fizycznego oraz dyrekcja szkoły.

Dziękujemy za fotorelację Oliwii Labenz.

Data publikacji: 04-10-2020