Aktualności

Nasi ratownicy z Technikum Mundurowego w Ciechanowie na zawodach pierwszej pomocy przedmedycznej

18 maja odbyły się zawody pierwszej pomocy przedmedycznej z udziałem 5-osobowych drużyn młodzieżowych, zorganizowane przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża. Z dumą informujemy, że nasza reprezentacja z Technikum Mundurowego w Ciechanowie jako jedyna spośród szkół niepublicznych wzięła udział w zawodach i zdobyła 5. miejsce. Brawo dla naszych utalentowanych ratowników, jesteśmy z nich niezmiernie dumni!

Pani Małgorzata Kaszewska zwyciężczynią plebiscytu „Nauczyciel na medal” w powiecie aleksandrowskim

Z przyjemnością donosimy, że Pani Małgorzata Kaszewska zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie „Nauczyciel na medal” w kategorii Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej w powiecie aleksandrowskim. Gratulujemy zwycięstwa! Pani Małgorzata jest magistrem nauk ekonomicznych o specjalności finanse i rachunkowość oraz nauczycielem przedmiotów logistycznych i spedycyjnych. Jej specjalność to gospodarka magazynowa, a szczególnie dokumentowanie procesów logistycznych. Chcielibyśmy również podziękować za jej profesjonalizm w codziennej pracy.

Bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Nowe kwalifikacje = nowe możliwości”

Zapraszamy osoby zamieszkujące województwo pomorskie do udziału w kursach współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej: Kurs obsługi kas fiskalnych; Content marketing; Nowoczesne technologie w budownictwie.

Zapraszamy osoby zamieszkujące województwo pomorskie do udziału w kursach współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej.

Rozpoczynamy nabór na szkolenia:

  1. Kurs obsługi kas fiskalnych
  2. Content marketing
  3. Nowoczesne technologie w budownictwie

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach Osi priorytetowej 05. Zatrudnienie; Działania 05.05. Kształcenie ustawiczne.

Ilość miejsc ograniczona.

Terminy kursów: maj-czerwiec 2023r.

Dokumenty do pobrania

Regulamin projektu – NOWE KWALIFIKACJE = NOWE MOŻLIWOŚCI

zał. 1 Formularz rekrutacyjny NOWE KWALIFIKACJE = NOWE MOŻLIWOŚCI

zał. 1 a Formularz rekrutacyjny – Oświadczenie dla pracodawcy NOWE KWALIFIKACJE = NOWE MOŻLIWOŚCI)

zał. 2 Ankieta

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:

tel.  52 397 34 16

tel. kom.  882 830 994  /  698 931 113

Formularze zgłoszeniowe (oryginały) –należy dostarczyć osobiście do Ośrodka Szkoleniowego w Chojnicach lub przesłać pocztą lub kurierem.

Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Chojnicach
ul. Lichnowska 5
89-600 Chojnice

Ćwiczenia z samoobrony

Uczniowie brali udział w zajęciach z samoobrony. Ćwiczyli różne techniki takie jak obrona przed niespodziewanym atakiem, duszenie przy ścianie, gotowość do walki po upadku, kopnięcia frontalne i boczne, uwalnianie z szarpania za włosy, obrona przed szantażem nożem i karabinem. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia i dalsze doskonalenie swoich umiejętności.

Zaproszenie na konferencję

Zapraszamy serdecznie Dyrektorów szkół, Nauczycieli oraz Rodziców na Konferencję dotyczącą zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży o nazwie „Przecież mnie to nie dotyczy!”, która odbędzie się 29 marca 2023 roku o godzinie 10:00 w Chojnickim Centrum Kultury. Konferencja jest objęta honorowym patronatem UNICEF, liczba miejsc ograniczona. Aby zarezerwować miejsce, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu: 882 616 197.

Poznanie jednostki GROM

W czasie spotkania z Panem Marcinem Rucińskim, byłym żołnierzem GROM, uczniowie mieli okazję poznać działanie jednostki i historię powstania oddziału. Nasz gość podzielił się także cennymi doświadczeniami, co pozwoliło lepiej zrozumieć specyfikę pracy w jednostce specjalnej. Spotkanie było pouczającą lekcją o polskim wojsku.

Targi edukacyjne

Nasza szkoła brała udział w międzyszkolnych targach edukacyjnych, które odbyły się w Dobrczu. To wspaniała okazja dla placówki, by zaprezentować swoją ofertę edukacyjną oraz nawiązać kontakty z innymi szkołami.