Kurs Pracownik administracyjno-biurowy z egzaminem ECCC

Kiedy:
3 Październik 2019 całodniowy
2019-10-03T00:00:00+02:00
2019-10-04T00:00:00+02:00

Pracownik administracyjno-biurowy to osoba, która zajmuje się m.in. obsługą klientów, pisaniem pism urzędowych, odbieraniem poczty tradycyjnej i elektronicznej, prowadzeniem dokumentacji firmowej oraz wykonuje wiele innych zadań związanych z prowadzeniem biura.

Kurs obejmuje ponadto podstawy obsługi:

  • edytora tekstu (Word) na poziomie podstawowym, ustawienia strony, formatowanie tekstu, kopiowanie i wklejanie tekstu, obrazów, grafik, oraz drukowanie.
  • arkusza kalkulacyjnego (Excel) na poziomie podstawowym, stosowanie formuł i funkcji, tworzenie i edycję wykresów, przykłady zastosowania funkcji dla dat, czasu i tekstu, tworzenie konspektów, formatowanie warunkowe, zarządzanie skoroszytami oraz drukowanie

Kurs adresowany jest do każdego, kto stara się o pracę w biurze oraz chce podnieść swoje kwalifikacje w zakresie profesjonalnego administrowania pracą biura.

Kurs przeznaczony jest dla osób posiadających wykształcenie minimum średnie oraz mających ukończone 18 lat (pełnoletnich).

Po zakończonym kursie otrzymujesz dokumenty – zaświadczenie MEN o ukończeniu kursu oraz suplement do zaświadczenia, ponadto po zdanym egzaminie ECCC – stosowny Certyfikat.

Początek kursu 3 października 2019 roku.

Więcej informacji pod numerami telefonu:
52 397 34 16

Formularz zgłoszeniowy do pobrania – należy przesłać drogą elektroniczną na adres: szkolenia.chojnice@bzdz.pl, pocztą lub dostarczyć osobiście do Ośrodka Szkoleniowego.

Ośrodek Szkoleniowy – Szkoła Biznesu
Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Chojnicach
Ul. Lichnowska 5, Chojnice

Data publikacji: 04-09-2019