Aktualności Technikum Mundurowego Kołaczkowo

Narodowe Święto Niepodległości

Z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, 8 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym apelu w szkole oraz w wieczornicy patriotycznej dla mieszkańców Kołaczkowa. Wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Grubby w Kołaczkowie wspominali tragiczny los Polaków podczas zaborów. Uroczystość rozpoczął tradycyjny polonez, natomiast zwieńczeniem występu był pokaz musztry. 

Nocny Turniej Sportowy

W piątkowy wieczór, 4 października w naszej szkole odbył się Nocny Turniej Sportowy. Uczniowie spotkali się o godzinie 19:00 na krótkim szkoleniu BHP odnośnie bezpiecznego pobytu,     a następnie z apetytem zajadali zamówioną kolację. Dwoje uczniów: Kuba Trela i Mateusz Pietruszyński poprowadzili dla wszystkich zgromadzonych szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy na żywym fantomie Szymonie Bartczaku. O godzinie 21:00 rozpoczął się turniej w siatkówkę, w którym udział wzięły 4 drużyny. Po zaciętej walce klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce – klasa III

II miejsce – klasa I5

III miejsce – klasa I4

IV miejsce – klasa I5

Zwycięscy otrzymali puchary oraz słodką niespodziankę. Kolejnym punktem  wieczoru była dyskoteka, która trwała niemal do samego rana. Wszyscy uczestnicy opuszczali szkołę zadowoleni dopytując o kolejną taką imprezę.

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów klas I odbędą się dnia 3 października 2019 roku (czwartek) o godzinie 16:30.


Ślubowanie uczniów klas pierwszych

19 września uczniowie klas I wzięli udział w uroczystym ślubowaniu klas mundurowych Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego, które odbyło się na terenie Pierwszej Pomorskiej Brygady Logistycznej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Zgromadzeni uczniowie, zaproszeni goście oraz członkowie rodzin uczniów wysłuchali przemówienia prezesa BZDZ Pana Pawła Duzdowskiego oraz Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty Pana Marka Gralika. Następnie wybrzmiały słowa ślubowania wypowiedziane przez wszystkich uczniów. Dodatkową atrakcją był pokaz musztry w wykonaniu starszych uczniów szkół mundurowych.

Po zakończeniu uroczystości wszyscy uczestnicy oraz goście udali się na tradycyjną grochówkę.

Pomiar mundurów

Uwaga pierwszoklasiści!

Dnia 20 sierpnia 2019 roku (wtorek) o godz. 11:00 odbędzie się pomiar mundurów uczniów klas pierwszych technikum logistycznego w Kołaczkowie. Prosimy o obowiązkowe przybycie nowych uczniów w tym dniu do szkoły.

Wakacje :)

Dyrekcja oraz pracownicy szkoły życzą wszystkim uczniom wspaniałych i bezpiecznych wakacji :)

Sekretariat szkoły w czasie wakacji czynny jest codziennie w godzinach 9:00 – 13:00.

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Informujemy, że wszyscy absolwenci klas VIII, którzy złożyli do naszej szkoły podanie wraz z oryginałem świadectwa zostali przyjęci do klasyI 5- letniego technikum logistycznego.

Rekrutacja dla absolwentów gimnazjum trwa nadal.

Sekretariat w czasie wakacji czynny jest w godzinach 9:00 – 13:00.