Aktualności Technikum Mundurowego Ciechanów

Mikołajki w Pawłowie

W akcję „Świąteczna Paka dla psiaka”włączyli się uczniowie klasy Ia naszej szkoły. 6 grudnia pod opieką wychowawczyni Pani Marzeny Sady młodzież udała się do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie, gdzie dostarczyła kilkadziesiąt kilogramów pokarmu oraz inne potrzebne akcesoria.

więcej

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

12 listopada 2019 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji obchodów 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczennice klasy 3A przybliżyły zebranym walkę Polaków o niepodległość w XIX w. i wydarzenia, które doprowadziły do odbudowy Polski w 1918 r. 

więcej

Hiszpania – Walencja 17.11.2019 – 07.12.2019

W dniu 17 listopada 2019 r. uczniowie klas III i IV wylatują na praktyki zagraniczne w ramach projektu ERASMUS+. 20 uczniów pod opieką 2 opiekunów ze Szkoły Technicznej odbędzie 3- tygodniowe praktyki w Walencji (Hiszpania) – mieście w środkowo-wschodniej Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym, które jest stolicą prowincji i wspólnoty autonomicznej o tej samej nazwie i trzecim co do wielkości miastem Hiszpanii – czytaj…

Spotkania z rodzicami

W dniu 06 listopada 2019 r. o godz 16.30
odbędą się zebrania z rodzicami /półwywiadówki/w następujących klasach:

Kl. I a  – sala nr 1
Kl. I b – sala nr 3
Kl. I c – sala nr 9
Kl. II a – sala nr 8
Kl. II b – sala nr 7
Kl. III a – sala nr 2
Kl. III b – sala nr 5
Kl. IV a – sala nr 6
Kl. IV b – sala nr 4

Obecność wszystkich rodziców obowiązkowa.

Dzień Edukacji Narodowej

11 października 2019 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W krótkim programie artystycznym przygotowane przez uczniów klas 1A i 1C uczniowie naszej szkoły wyrazili wdzięczność i złożyli najszczersze życzenia dyrekcji , radzie pedagogicznej oraz wszystkim pracownikom szkoły.

więcej