„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”
Benjamin Franklin
Grono Pedagogiczne Szkoły Technicznej im. Dywizjonu 303 BZDZ w Chojnicach
w roku szkolnym 2023/2024
Imię i nazwisko |
Przedmiot nauczania |
Henszke Anna |
Dyrektor Matematyka |
Walewska Lidia |
Wicedyrektor Chemia |
Guzińska Grażyna |
Kierownik ds. organizacji pracy szkoły |
Borzyszkowska Joanna |
Przedmioty zawodowe Wychowawca kl. III TL C |
Chabowska Magdalena |
Biologia Wychowawca kl. II TL B |
Czarnota Marcin |
Historia Historia i teraźniejszość |
Fijas Leszek |
Przedmioty zawodowe Wychowawca kl. IV TL B |
Gierszewska Natasza |
Biologia |
Gierszewski Zbigniew |
Geografia |
Hatta Bożena |
Plastyka |
Jakubczyk Joanna |
Przedmioty zawodowe Wychowawca kl. IV TL C |
Janiak Marcin |
Zajęcia profilowe (SŁUŻBA WIĘZIENNA) |
Jaworski Maciej |
Historia Historia i teraźniejszość Wychowawca kl. I TL C |
Kasperski Bartosz |
Matematyka Geografia |
Kępa Daniel |
Wychowanie fizyczne |
Kiedrowicz Grażyna |
Matematyka |
Klinger Marietta |
Język polski |
Kniter Krystian |
Wychowanie fizyczne Wychowawca kl. III TL A |
Kostrzewski Michał |
Zajęcia profilowe (STRAŻ POŻARNA) |
Ks. Kunowski Rafał |
Religia Opiekun wolontariatu szkolnego |
Lorek Marcin |
Przedmioty zawodowe Opiekun praktyk |
Maniawski Sławomir |
Historia Historia i teraźniejszość Wiedza o społeczeństwie |
Murawska Ewa |
Język polski |
Nowakowski Mirosław |
Zajęcia profilowe (WOJSKO) Przedmioty zawodowe |
Nyks Krzysztof |
Wychowanie fizyczne Edukacja dla bezpieczeństwa |
Piekarski Dariusz |
Zajęcia profilowe (POLICJA) |
Podgórski Wojciech |
Etyka Język polski |
Puchka Pavlo |
Wychowanie fizyczne |
Ryczek Wioletta |
Język polski |
Sawuła Robert |
Informatyka Język niemiecki |
Skiba Paweł |
Wychowanie fizyczne |
Szałkowska Dominika |
Psycholog Wychowawca kl. IV TL A |
Szamocka Aneta |
Język angielski Wychowawca kl. I TL A |
Szczęsny Wiesław |
Informatyka |
Szwankowski Hubert |
Wychowanie fizyczne |
Tkaczyk – Klekocińska Ewa |
Język niemiecki |
Tomaszek Hanna |
Przedmioty zawodowe |
Tracz Danuta |
Biznes i zarządzanie Podstawy przedsiębiorczości |
Tracz Joanna |
Przedmioty zawodowe |
Tysler Maria |
Geografia |
Wałdoch Aneta |
Język angielski Wychowawca I TL B |
Warsińska Michalina |
Matematyka |
Wcisło Paulina |
Pedagog Pedagog specjalny Wychowawca kl. II TL C |
Węsierska-Karasiewicz Mirosława |
Przedmioty zawodowe |
Wirkus Izabela |
Język niemiecki |
Zyskowska Bożena |
Język angielski Język polski Wychowawca kl. I TTK A |