Aktualności BZDZ

Program „Pożyczki na kształcenie”

Rusza program „Pożyczki na kształcenie” to nieoprocentowana pomoc zwrotna dla słuchacza kursu zawodowego/specjalistycznego  wynosząca nie mniej niż 600 zł i nie więcej niż 100.000 zł. Więcej szczegółowych informacji udzielają Ośrodki Szkoleniowe Bydgoskiego ZDZ. Zapraszamy!!!

Uroczystość wręczenia Sztandaru BZDZ Stowarzyszeniu Oświatowo-Technicznemu

Uroczystość rozpoczęła  się punktualnie o godz. 11.00  się Katedrze pw. Św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy pod przewodnictwem J.E. dr Jana Tyrawy, który dokonał poświęcenia sztandaru.

Po mszy świętej nastąpiło przejście  na płytę Starego Rynku, gdzie około godz. 12.00 rozpoczęły się główne obchody. Uroczystość patronatami honorowymi objęli: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwo Obrony Narodowej, Wojewoda Kujawsko – Pomorski, Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego Piotra Całbecki oraz Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski. W uroczystości udział wzięli: Ekscelencja ks. Biskup Diecezji Bydgoskiej dr Jan Tyrawa, Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy Pani Anna Mackiewicz, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Pan Marek Gralik,  Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała, Dowódca I Brygady Logistycznej w Bydgoszczy płk Dariusz Żuchowski, Starostowie i Burmistrzowie z regionu Kujawsko-Pomorskiego oraz przedstawicieli Pracodawców i Przedsiębiorców z regionu.

foto1_NOW2783_NOW2765_NOW2764_NOW2758_NOW2655_NOW2555

Ślubowanie uczniów szkół mundurowych

W dniu 22 września 2015r. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas mundurowych szkół z Bydgoszczy, Kołaczkowa, Chełmna, Chojnic, Aleksandrowa Kujawskiego i Ciechanowa.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością:

Wicewojewoda Województwa Kujawsko-Pomorskiego Elżbieta Rusielewicz

Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zbigniew Ostrowski

Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy – st brygadier Wojciech Gmurczyk

Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Nakle – st brygadier Roman Kłos

Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie – st brygadier Sławomir Jagas

Komendant Miejskiej Policji w Bydgoszczy – mł insp. Andrzej Cieślik

Zastępca Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Bydgoszczy – płk Grzegorz Chojnacki

Komendant Straży Granicznej – Monika Szczygieł

Na uroczystości nie zabrakło przedstawicieli policji, wojska, straży pożarnej, służby więziennej, straży granicznej, kuratorium oświaty, osób i przedstawicieli instytucji z nami współpracujących.

O doniosłą oprawę ślubowania zadbała 1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy pod dowództwem ppłk.Dariusza Żuchowskiego.

Podczas uroczystości ślubowania Prezes Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego Paweł Duzdowski podpisał porozumienie z Okręgowym inspektoratem Służby Więziennej w Bydgoszczy. Dzięki porozumieniu uczniowie będą przygotowywani również do pracy w służbie więziennej.

DSC08634abfoto

Studia podyplomowe dla nauczycieli

Zapraszamy na studia podyplomowe organizowane przy współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczną z Leszna. Wszystkie zajęcia w naszych Ośrodkach Szkoleniowych do wyboru: Bydgoszcz lub Chojnce. Sprawdzeni wieloletni wykładowcy praktycy. Elastyczne podejście do każdego studenta. Doskonała obsługa klienta. szczegóły studiów podyplomowych kliknij tutaj

Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli

Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli realizujemy od 1999r. Cieszą się dużym zainteresowaniem nauczycieli. Są równoznaczne z ukończeniem studiów podyplomowych. Realizujemy w dwóch Ośrodkach Szkoleniowych naszej firmy w Bydgoszczy i Chojnicach. Ośrodki posiadają akredytację Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego Kuratora Oświaty. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kliknij tutaj. Zapraszamy!!